Yeni

UFO S/1900 W Duvar Tipi Isıtıcı & UFO DATS Devrilme Emniyetli Alüminyum Stand & ALF Nemo Hava Nemlendiricili Buhar Makinesi

Ürün Kodu : 144
1 Yorum
4.287,35 TL
Kargo Bedava!

Kısa bir süreliğine geçerli vade farksız 6 taksiile bu ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle
ufo-ekonomik
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Resimler
 • Döküman
 • Hızlı Mesaj
 • Set İçeriği:

  > 1 adet UFO S/1900 W Duvar Tipi Isıtıcı

  > 1 adet UFO DATS Devrilme Emniyetli Alüminyum Stand

  > 1 adet ALF Nemo Hava Nemlendiricili Buhar Makinesi


  Ürünlerin watt gücüne göre ısıtacağı alanın m2’si değişmektedir. İç mekânda ısının tamamını kullanırken, açık alanda ısıtılan m2 alanı azalmaktadır.

  Ürünlerimiz enerji tasarrufludur. İçerisinde barındırdığı teknoloji sayesinde elektriği verimli bir şekilde kullanır. Anlaşmalı olduğunuz Elektrik Dağıtım Firmasına göre değişkenlik gösterir.

  Termostatlı ve uzaktan kumandalı modellerimiz mevcut. Termostatlı ürünlerde termostatı devreye soktuğunuz da ısıtıcı bulunduğu ortamın oda sıcaklığına gelene kadar ısıtır. Oda sıcaklığına ulaştığında ısı ayarını düşürür. Oda soğumaya başladığında tekrar ısı ayarını yükseltir. Uzaktan kumandalı ürünlerde ısınma seviyesi 5 kademelidir. İstediğiniz kademede ısı ayarınızı belirleyebilirsiniz.

  Kule tipi ısıtıcı modellerinde devrilme emniyeti mevcuttur. 2300 modelinde ek olarak yakın mesafe sensörüde bulunmaktadır. Duvar tipi ısıtıcıları stand ile kullanımı yapıldığında devrilme emniyeti mevcuttur. Devrilme emniyeti aktif olduğunda ısıtıcı otomatik olarak kapanır.

  Ürünlerimiz kolay ve rahat bir şekilde istenilen alana taşınabilir.

  Ürünlerimiz sessizdir. Kullanım sırasında rahatsızlık vermez.

  Uzaktan kumandalı ürünlerde zamanlayıcı, uyku modu gibi özellikler bulunmaktadır. İstediğiniz saat aralığında veya kapanış saati belirlemeniz durumunda cihaz otomatik kapanır. Kumanda ile ilgili detaylı bilgiyi ürün kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

  İhtiyaca göre ürün modellerinden dikey veya yatay olarak tercih edilebilir. Kullanım alanına göre İster duvara monte edilebilir, ister de stand ile kullanım sağlayabilir. Ürün detay sayfalarında cihazların boyutları mevcuttur.

  Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Ürün arızası durumunda web sitemizde yer alan teknik servislerimizden birine götürebilirsiniz.

 • Kısa bir süreliğine geçerli vade farksız 6 taksiile bu ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.