İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterimizi, ürünlerimiz konusunda memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özüdür. Bu sebepler UFO anlayışını ve marka kültürünü korumak ve geliştirmek insan kaynaklarımızın ana politikasıdır.

UFO vizyonunun gerçekleştirilmesi ancak yüksek motivasyonlu çalışanların bireysel ve takım olarak hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır.

İnsan Kaynakları süreci olarak amacımız;

Doğru işe doğru insan,

Performansa ve yetkinliklere bağlı ücret;

Başarıya bağlı değerlendirme,

Herkes için eşit fırsat,

İlkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmektir. Şirketimize internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular için daha hızlı değerlendirme imkanı sağlanmaktadır.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkınlık ve değişime uyum sağlayabilme.

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde UFO'nun İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmekte ve altı ay süresince muhafaza edilmektedir.

Eğitim ve Kariyer

Eğitim programlarımız;

Çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmaktadır. İlk eğitimler; Şirket'e hızlı ve kolay uyumunuzu sağlayan ‘'Oryantasyon Programı'' ile başlar. Yetkinliklerinizin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam eder. Amacımız sizlerle başladığımız kariyer yolculuğunda, gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.

Kendi potansiyelinizi fark etmeniz, araştırıcı ve sorgulayıcı olmanız, zaman değeri, iç yönetim, hedef belirleme ve pozitif iletişim konularında kendi kendinizi yönetebilme becerinizle, öğrendiklerinizi yaşam tarzı ve alışkanlığa dönüşmesini sağlamanıza yardımcı olacak şekilde belirlenir.

Başvuru Kanalları

Şirketimize iş başvurusunda bulunmak için;

ik@ufotr.com adresine hazır özgeçmişinizi ekleyerek elektronik ortamda gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.