Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

UFO Ayak Isıtıcı Ped Fiyatları

Kış aylarının getirdiği rahatsız edici soğuklarla başa çıkmanın en konforlu yollarından birisi UFO ayak ısıtıcı pedleridir. Bu pedler, en çok ihtiyacınız olduğu anlarda sizi ısıtarak olası sağlık sorunlarından koruyacaktır.

Isı, kan damarlarını genişleterek kan akışını arttırır. Ağrılı veya gerilmiş kasların gevşemesine yardımcı olur. Ayrıca uzun süre soğukta çalışmak gibi rahatsızlık veren durumların önüne geçer.

UFO, bu özenle tasarlanmış pedleri yüksek kaliteyi uygun fiyat aralıklarıyla birleştirerek sizlere sunmaktadır. Böylelikle müşteri dostu fiyatlardaki bu ürünlerin sunacağı tüm faydalardan yararlanabilirsiniz.

Neden Ayak Isıtıcı Ped Tercih Edilmeli?

Isı, yarattığı rahatlatıcı his sayesinde birçok sorunun önüne geçebilir. Uzun süre soğuk bir ortamda bulunmaktan kaynaklanan kas sertliğinin yaratacağı ağrıyı hafifletebilir. Isı ayrıca vücuttaki kan akışını artırmaya yardımcı olur. Artan kan akışı, vücudun genel ısısını yükseltir ve herhangi bir kas ağrısını hafifletir.

Garanti imkânı sunulan bu ürünlerden uzun bir süre yararlanabileceksiniz. Bu ürünleri kullanacağınız uzun sürede paranızın karşılığını sonuna kadar alabilirsiniz. Boyutları sayesinde kullanımı pratik olan bu tasarım harikası pedleri evinizde, ofisinizde, çalışma odanızda kullanabilirsiniz. Kısacası siz neredeyseniz ayak ısıtıcınız orada olacak. Sunduğu konfor ve yüksek kalitenin yanında gelecek tüm faydalar, ayak ısıtıcı ped almak için gerekli nedenleri sunar!

UFO Ayak Isıtıcı Ped Özellikleri

Pratik bir kullanım ve üst düzey bir verim amaçlanarak seçilmiş tasarıma ve ebatlara sahiptir. Müşteri konforuna her şeyden daha önem veren UFO, profesyonel takımların uzun süreli çalışmaları sonucu sizlere sunduğu pedlerde ısıtma gücü konusunda da oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Çok kısa sürelerde istediğiniz ısıya çıkabilecek bir iç mekanizmaya sahiplerdir.

Üç farklı kontrol seviyesine sahip olan bu pedleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Maksimum 33 watt, 50 watt ve 66 watt olabilecek şekilde ayarlayabileceğiniz seçenekleri bulunmaktadır.

Ceviz, kiraz, wenge, teak ve maun rengi seçenekleriyle sunulan bu ayak ısıtıcı pedleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz! Ayağınızı rahat bir şekilde koymanız için belli bir eğimle tasarlanmıştır. Bu ürünler, zarif bir görünümün yanında bu şekilde yüksek konfor sağlayan özelliklere de sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.