Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

UFO Duvar Tipi Isıtıcı Fiyatları

Ekonomik bir ısınma seçeneği veya yaşam alanınızın derecesini yükseltmek için hızlı bir yol arıyorsanız elektrikli duvar tipi ısıtıcılar en iyi seçenekler arasındadır. Bu uygun fiyatlı ürünler, kısa sürede ideal sıcaklığa ulaşmanızı sağlar ve bakımı kolaydır. Duvarınıza monte edilmesi pratik ve hızlıdır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stil ve boyut seçenekleri de bulunmaktadır.

UFO Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı

Ufo duvar tipi ısıtıcı modelleri müşteri dostu fiyat aralıklarıyla sunulmaktadır. 2 yıl garanti imkânı sunulan bu ürünlerde ödeyeceğiniz miktarın karşılığını, kullandığınız her gün alacaksınız.

Ufo’nun sunduğu ısıtıcı modelleri, farklı büyüklükteki yaşam alanları için tercih edilebilmektedir. Isıtma gücü açısından farklı seçenekler sunulmasının yanı sıra, ürünün de istenilen sıcaklığa ayarlanma özelliği bunu mümkün kılmaktadır. Salonlarda, çocuk odalarında, çalışma alanlarında, kafelerde, bankalarda, hastanelerde, okullarda, spor ve sergi salonlarında ve ayrıca cam altındaki seralarda kullanıma uygun modeller bulunmaktadır.

UFO Duvar Tipi Isıtıcı Modelleri

Duvar tipi ısıtıcı modelleri özellikle alandan tasarruf etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu konforlu ısı kaynağının ayak altında olmaması, küçük çocukları ve evcil hayvanları olan kişilerin de çoğunlukla duvar tipi ısıtıcı kullanmasının nedenidir.

Termostat kontrolü özelliği, ebeveynlerin bu ürün modellerini tercih etme sebeplerinden birisidir. Böylelikle kontrol dışı ısınmalar engellenerek olası kazaların önüne geçilmiştir.

Bu ürünler kullanıldığı ortamı sıcacık yapacak özelliklere ve ısıtma gücüne sahiptir. Çocuk odaları için de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Havadaki partikülleri yakmaz ve koku yapmazlar. Rutubete bağlı küf oluşumunu önleyerek hijyenik bir ortam sağlamaktalar.

Duvar tipi ısıtıcılar, tüm evinizi ısıtmak yerine, bulunduğunuz bölgeyi ısıtmak için minimum elektrik kullanmak istediğinizde de ideal seçenekler sunmaktadır. Sıcaklık ayarıyla buna uygun seviyeleri seçtiğinizde oldukça düşük maliyetli bir seçenek elde etmiş olursunuz. Isınma için ödediğiniz miktarı düşürmenin en kolay yollarından birisidir. Isıyı diğer sistemlere göre %82 daha verimli iletmesinin yanı sıra kuruluş ve işletme maliyeti de ekonomiktir.

Sağlıklı, verimli ve ekonomik olan bu ısıtma seçeneği Ufo kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.