Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

UFO Infrared Isıtıcı Fiyatları

Infrared ısıtıcı modelleri, ana ısıtma sisteminin çalıştırılmasının gerekli olmadığı durumlarda veya soğuğa duyarlı bireyler için ideal seçenekler arasındadır. Özellikle soğuk havalardan daha çabuk etkilenen yaşlılar ve çocuklar için, tüm yaşam alanını aşırı ısıtmadan konforlu bir ortam oluşturmayı sağlamaktadır.  

Estetik tasarımı ve uygun ebatları sayesinde yaşam alanınıza eklediğinizde hoş bir görünüm yaratacaktır. Duvara veya tavana kolayca monte edilebildiği gibi daha portatif bir kullanım deneyimi için alüminyum teleskopik ayağa da monte edilebilmektedir.

2 yıl garanti imkânı sunulan bu ürünlerden, kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde, uzun bir süre yararlanabilirsiniz.

UFO Infrared Isıtıcı Modeleri

Yalnızca belirli bir bölgeyi ısıtmak istediğinizde veya bir ortamdaki yetersiz ısıtmayı desteklemek istediğinizde infrared ısıtıcı modelleri ekonomik bir alternatif olarak sizlerledir. Kısa sürede ortamın sıcaklığını arttırarak soğuk günleri konforlu bir hale getirebilirler.

Devrilme emniyeti ve mesafe algılama sensorü bulunan modeller, özellikle küçük çocukları veya evcil hayvanları olan bireyler tarafından tercih edilen popüler ürünler arasındadır. 

Ürünlerin üzerinde bulunan gösterge paneli, istenilen sıcaklığa ayarlamayı kolaylaştırmaktadır.

Termostat kontrol özelliği, Ufo infrared ısıtıcı modellerinin popüler ısıtma seçeneklerinden birisi olmasının ana nedenlerindendir. Bu özellik, fazla ısınma gibi enerji kayıplarının önüne geçmektedir. Ayrıca fazla ısınma sonucu çıkabilecek olası kazaları da engellemektedir. 

Işığının ulaştığı yeri anında ısıtan bu modeller, öncelikle ısınması istenilen insanları ve objeleri ısıtır. Bu ısıtıcı modelleri, infrared ışık ile ısıttığı için rüzgâr ve hava akımından etkilenmez. Bu da size yüzde yüz olarak ısıyı yönlendirme ve kontrol etme imkânı sunar.

UFO Infrared Isıtıcı Kullanım Alanları

Ufo infrared ısıtıcı modelleri oldukça güçlü bir iç mekanizmaya sahiptir. Kısa sürede maksimum sıcaklıklara ulaşabilmektedir. Kapalı ortam kullanımlarında oldukça sağlıklı bir seçenektir. Çünkü oksijeni tüketmediği için baş ağrısı yapmaz.

Isıyı diğer sistemlere göre %82 daha verimli iletir. Yani oldukça ekonomik bir ısıtma imkânı sunar.

Isıtmak istediğiniz ortam için uygun boyutta bir ısıtıcı seçmek oldukça önemlidir. Sadece ısıtma gücü olarak değil boyut olarak da buna dikkat edilmedir. Küçük bir alanda kullanılacak ısıtıcı duvara ya da tavana monte edilerek alandan tasarruf edilmesi sağlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.