Hakkımızda

UFO markası ısıtma ve soğutma sektöründe ticari faaliyetine 30 yılı aşkın bir süre önce İstanbul’da başlamıştır. Marka kendi tasarım ve üretimi helezonik sargılı ısıtıcı elemanlar ile “orta dalga IR” ısıtıcı ile ismini dünyaya duyurmuştur. 2019 yılına gelindiğinde yeni yönetimle ve yeni organizasyonla birlikte vizyon, misyon, hedef değişikliği yapmıştır.

Ürünün ekonomik ve çevreci bir ısıtma olması nedeni ile faaliyet gösterdiği 14 ülkede büyük ilgi ve beğeni ile karşılanmış ve bunun sonucunda UFO ısıtıcı, vantilatör ve hava temizleme konularında sektöründe standartlar belirleyen marka olmuştur.

Dünyamızda azalan enerji kaynaklarına karşın artan enerji ihtiyacı ve nüfus artışı kaynaklarımızın doğru ve verimli kullanılmasını, bunun yanında çevreye verilen zararın aza indirilmesinin önemini git gide daha fazla artırmaktadır. UFO olarak biz yenilebilir enerji kaynaklarından elde edilebilen ve atığı olmayan tek enerji türü olan elektrikli ısıtıcılar üreterek bu problemlerin en aza indirilmesi için çalışıyoruz.

Orta Dalga IR ısıtıcılar çalışma prensipleri gereği ortam havasından önce ışığının düştüğü nesneleri ısıtırlar Bu nedenle klasik (konvansiyonel) ısıtma sistemlerine kıyasla ısı ve enerji kayıpları en alt düzeydedir. Bu avantajları ile UFO ısıtıcılar geleneksel ısıtma sistemlere kıyasla %80’e varan oranlarda daha verimli olabilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.