Places Search Box
KISACA UFO
UFO markası ısıtma ve soğutma sektöründe ticari faaliyetine 90’lı yılların başında İstanbul’da başlamıştır.
Kısa sürede dünyanın 27 ülkesinde yayılma faaliyeti gösteren UFO, 2019 yılında yeni yönetimle birlikte vizyon, misyon, hedef değişikliği yapmıştır.
UFO yeni organizasyonu ile teknolojiye, insan sağlığına ve yaşam güvenliğine uygun yepyeni ürünlerin AR-GE çalışmalarına başlamış, sektör beklentilerini ölçümleyerek ÜR-GE kanalında yatırımlar yapmış,
ilklerin öncüsü olma yolunda yapılanmasını ülkenin her yerine taşımak için atılımlarda bulunmuştur.

UFO ürünlerine ülkenin her yerinde en yakın bayiden ve online satış kanallarından ulaşabilmek ile birlikte, garantili yedek parça ve yetkili servis ağı her geçen gün daha fazla genişletilmektedir.
UFO’nun halk araştırmaları ile yaptığı çalışmalar, müşteri dönüşleri, geri bildirimler doğrultusunda markaya duyulan güven her gün hassasiyetle korunmakta, marka bu alanda yatırımlarına devam etmektedir.
Isıtıcı ürünlerinin kritik bazı parçalarında 17 kat daha pahalı ve kaliteli malzeme kullanarak; sağlığa faydalı, yaşam için ekstra güvenli, kendi tasarım ve üretimi helezonik sargılı ısıtıcı elemanlar ile “orta dalga IR” ısıtıcılar üreterek dünyaya ismini duyurmuştur.

UFO, mevcut ekonomik ve çevreye duyarlı kalite anlayışı ile vantilatör ve hava temizleme konularında da sektörde standartlar belirlemiştir.
Dünyada azalan enerji kaynaklarına karşın artan enerji ihtiyacı ve nüfus artışı kaynakların doğru ve verimli kullanılmasını, bunun yanında çevreye verilen zararın aza indirilmesinin önemini git gide daha fazla artırmaktadır.

UFO mevcut ürünlerinde ve yeni geliştirdiği ürün çeşitlerinde her zaman sağlık, verimlilik ve çevre duyarlılığını önemser ve ısrarla uygular.
Yıllardır olduğu gibi gelecekte de UFO, sektöre yön vermek üzere, çağın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun yenilikler ile ülkenin bir değeri olarak çalışmalarına tüm hızıyla devam edecek, büyümesini her geçen yıl katlayarak sürdürecektir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.