Akıllı UFO: Erciyus Smart

23 Kasım 2023
Akıllı UFO: Erciyus Smart

Ailemizin Yeni Üyesi Akıllı UFO: Erciyus Smart

Gelişen teknoloji ile birlikte artık evlerdeki çoğu cihaz telefon uygulamaları ile kontrol edilebiliyor. Konu ısınma olunca cihazların mobil uygulama üzerinden kontrol edilmesi ise kullanıcılara yepyeni bir konfor alanı sunuyor. Sadece hızlı ve kullanışlı olması değil, aynı zamanda verimliliği de artıracak ve aynı zamanda tasarruf sağlatacak bir özellik yükleniyor. Teknolojiyi yakından takip eden ve daha konforlu bir kullanım sağlamak için sürekli geliştirilen UFO ısıtıcıları, Türkiye’de elektrikli ısıtıcıların en ileri teknolojisine sahip yeni akıllı ürününü çıkardı.

UFO Erciyus Smart kule tipi ısıtıcı, wifi ve bluetooth bağlantıları sayesinde telefondan rahatlıkla kontrol edilebilir. Siz eve gelmeden ısıtıcınızı çalıştırıp ortamı hazırlayabilirsiniz. Evden çıktığınızda ise kapatıp kapatmadığınızı hatırlayamadığınızda aklınız evde kalmasın. Uygulamadan cihazın açık olup olmadığını rahatlıkla kontrol edebilir, belirli gün ve saatlerde çalışması için planlama yapabilirsiniz. Akıllı UFO ısıtıcı hayatı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Akıllı UFO Isıtıcı Nedir?

İnternet bağlantısı kurabilen ve mobil cihaz üzerinden kontrol edilebilen ısıtıcıya akıllı UFO ısıtıcı denir. Bir kullanıcı altında birden fazla ısıtıcı kaydedebilir ve aynı kontrol yetkisi 6 farklı kişiye verilebilir. Uygulamada cihazların açık veya kapalı pozisyonları kontrol edilebilir. Belirli gün ve saatlerde çalışmak üzere cihazlara programlama yapılabilir.

Elektrikli Isıtıcının Mobil Bağlantı Avantajları

Mobil uygulama kontrolü sayesinde evden uzakta olsanız bile ısıtıcınızın her zaman sizin belirlediğiniz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yani kullandığınız alanı ısıtmak için boşuna enerji ve zaman harcamamış olursunuz. Evde değilken UFO ısıtıcının boşuna çalışmasını engellemiş, aynı zamanda daha eve gelmeden odayı ısıtmaya başlayabilmenin ayrıcalığını yaşamış olursunuz. İnternet bağlantısının kesilmesi durumunda hem infrared ısıtıcının üzerinde bulunan panelden hem de uzaktan kumanda ile kolayca kontrol etmeye devam edebilirsiniz.

Portatif Kule Tipi Isıtıcı

Kule tipi ısıtıcıyı ihtiyacınız olan odaya rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ürün, zeminde konumlandırıldığı için ekstra güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Akıllı UFO ısıtıcıda devrilme emniyeti özelliği ile olası bir sallantı veya devrilmede otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. UFO’nun kaliteli ve uzun ömürlü yapısına ek olarak sağlıklı, güvenli ve konforlu sıcaklık şimdi yepyeni teknoloji ile sizlerle. UFO Erciyus Smart akıllı kule tipi ısıtıcı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.