25-28 KAMPANYA POPUP-1.jpg (395 KB)

Toptan Isıtıcı Satışı ve Bayiliği için Fiyat Teklifi Alın

UFO toptan ısıtıcı satışımız bulunmaktadır. Siz de toptan ısıtıcı bayiliği alıp müşterilerinize kaliteli, güvenilir çözümler sunabilirsiniz. Toptan ısıtıcı fiyat teklifi almak için iletişime geçin.İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız


Soğuk kış aylarında ya da serin sonbahar akşamlarında kullanacağınız bir ısıtıcı, konforlu ve sıcak bir ortam yaratmanızı sağlar. Yeni nesil teknolojilerle donatılan ısıtıcılar, hem kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap olur hem de enerji tasarrufuyla düşük maliyetlere sahiptir. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ısıtıcı modeli, ortamdaki havayı saniyeler içerisinde ısıtabilir.

Evlerde, restoranlarda, ofislerde kısacası her türlü yaşam alanında ısınma ihtiyacınızı karşılayacağınız UFO ısıtıcı modelleri ile soğuk günleri, sıcacık bir ortama dönüştürebilirsiniz. Kule tipi ve duvar tipi ısıtıcıların yanı sıra fanlı ya da ayak ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. UFO, ihtiyaç ve beklentinizi tam olarak karşılayacak birçok farklı seçeneğe sahiptir. Tüm seçeneklerin kendine has teknolojik özellikleri vardır. Kapalı ve açık alanda kullanılabilen ısıtıcılar, güvenli çalışma tarzlarıyla da dikkat çeker.

UFO ısıtıcılar, teknolojik özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bununla birlikte bu ısıtıcıları toptan olarak da satın alabilirsiniz. Toptan şekilde satın aldığınız ısıtıcıların birçok avantajı vardır. İster iç isterse dış mekân için olsun, düşük maliyetleri, enerji tasarrufu sağlaması ve üstün performansıyla UFO ısıtıcılar, tüm mekânların havasını değiştirir. Ofisleriniz ve işletmeleriniz için bu ısıtıcılardan faydalanarak, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı kış ayları boyunca memnun edebilirsiniz.

Toptan alabileceğiniz birçok farklı ısıtıcı modeli bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre sizin için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Toptan Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Üretim alanlarınız, restoranlarınız ya da ofisleriniz gibi birçok farklı yerde ısıtıcıları kullanabilir ve soğuk kış aylarında işlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Farklı tiplerdeki ısıtıcı modelleri arasından ise dilediğinizi seçebilirsiniz. Isıtıcı modelleri, kullanım alanlarına, teknolojilerine ve tiplerine göre bir dizi farklılık gösterir. Sizin için en ideal modeli seçerek, ısınma sorununuza pratik ve tasarruflu çözümler yaratabilirsiniz.

Toptan alımlarda en çok tercih edilen modellerden biri kule tipi ısıtıcılardır. Kule tipi ısıtıcıların yaygın bir kullanım alanı vardır. Evlerde, işyerlerinde, tavanı yüksek mekânlarda, ısı kaybı yoğun olan yerlerde, belirli bir alanın ısıtılması gereken yerlerde ve kapısı sık açılıp kapanan yerlerde kule tipi ısıtıcılara rastlayabilirsiniz. Bu ısıtıcıların en önemli özelliklerinden biri sağlığa faydalı infrared ışık teknolojisini kullanıyor olmalarıdır. Bunun yanı sıra yangın gibi tehlikelere karşı devrilme emniyeti de kule tipi ısıtıcıların bir diğer avantajıdır. Yüksek verimli çalışmasının yanı sıra kule tipi ısıtıcılar portatif, kullanışlı ve estetik bir yapıya sahiptir.

Duvar tipi ısıtıcılar yoğun olarak kullanılan bir diğer seçenektir. Bu ısıtıcılar duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Özellikle dış mekânı bulunan restoran ve benzeri yerlerde sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. UFO duvar tipi ısıtıcı modelleri, klasik modellerden farklı bir çalışma tarzına sahiptir. Klasik modeller havayı ısıtmak için uzun süreler boyunca çalışması gerekirken, UFO infrared ısıtıcı ise fotonları kullanarak doğrudan insan vücuduna, giysilerine eve eşyalarına yükleme yapar. Bu şekilde hem açık hem de kapalı alanlarda yüksek verim elde edebilirsiniz. Duvar tipi ısıtıcıların şık bir tasarımı ve ergonomik bir kullanımı vardır. Kimi modellerinde ısı ayarı uzaktan kumanda ile yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra kademe sistemi sayesinde havanın durumuna göre gücü artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Fanlı ısıtıcı modelleri ise daha çok ofis gibi kapalı mekanlarda kullanılmaktadır. Bu modeller 20 metrekarelik alanlarda etkilidir. Bu ürünler ile yaz aylarında serinlemeniz mümkünken, kış aylarında ise ısınma için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra odanızı havalandırmak içinde bu modelleri tercih edebilirsiniz. Son derece hafif olan fanlı ısıtıcılar genellikle 1 ila 1,5 kilogram arasında ağırlığa sahiptir. Sade ve şık tasarımlarıyla ise verimli kullanımının yanı sıra dekorasyonunuza da uyum gösterirler. Oldukça az yer kaplayan fanlı ısıtıcılarda tercih edeceğiniz modele göre farklı kademe ayarları bulabilirsiniz.

UFO ayak ısıtıcı modelleri, özellikle ofislerde kullanılan bir diğer alternatiftir. Bu cihazlar ayağınızı ısıtmak için tasarlanmıştır. Kanın doğal sirkülasyonu sonucu bu ısı tüm vücudunuza yayılır. Bu da hem ısınmanızı hem de daha dirençli olmanızı sağlar. Farklı güç kademesi ayarları bulunan ayak ısıtıcı modelleri, 10 dakikada ideal yüzey sıcaklığına ulaşır. Bunun yanı sıra çok düşük enerji tüketimine sebep olurlar. Aşırı ısınma durumunda ise sesli uyarı vererek, kullanıcıları uyarırlar. Ergonomik bir dizayna sahip olan ayak ısıtıcılar, masada otururken duruşunuza uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

UFO Toptan Isıtıcı Bayiliği

UFO ısıtıcı alanında sektörün öncü markalarından biridir. Hatta öyle ki, ısıtıcı ürünler çoğu zaman UFO markasıyla özdeşleşmiştir. Halk arasında ısıtıcı ürünler ‘UFO’ olarak da adlandırılabilmektedir. Siz de UFO satışı yaparak, bu öncü markanın tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Isıtıcı ürünler, enerji tasarrufları, ergonomik yapıları ve kullanım kolaylıkları ile günümüzde birçok yerde kullanılmaktadır. Kimi açık ve kapalı mekânlarda ise onlarca ısıtıcı modeli kullanıldığını görebilirsiniz. Restoranlar, kafeler, ofisler, oteller ve benzeri alanlarda birçok ısıtıcı kullanılabilmektedir. Bu da firma sahiplerini toptan şekilde ısıtıcı almaya yönlendirmektedir. Siz de UFO toptan ısıtıcı bayiliğine başvurarak, bu ihtiyaçları karşılayan bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek, toptan ısıtıcı bayiliği açmak için tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Toptan Isıtıcı Satışı

Toptan ısıtıcı satışının, tüketiciler açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Toptan ısıtıcı alımı maliyetlerin çok daha aşağıya düşmesini sağlar. Bu sebeple, ofisi, iş yeri ya da restoran gibi işletmelere sahip olanlar, toptan ısıtıcı alımını tercih ederler. Bunun yanı sıra hem taşıma hem güvenlik hem de garanti anlamında toptan satışın birçok avantajını görebilirsiniz.

Toptan alımlarda farklı ısıtıcı tiplerini de tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan alanlara duvar tipi ya da kule tipi gibi iki farklı seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm personelleriniz için ayaklı ısıtıcı modelleri tercih ederken, odaların tamamına fanlı ısıtıcı alternatiflerinden satın alabilirsiniz. Toptan ısıtıcı alımı yaparken en önemli kriter ihtiyaçlarınızdır. İhtiyaçlarınıza yönelik belirlemeler yaptıktan sonra beklentilerinizi karşılayacak şekilde ısıtıcı alımı yapabilirsiniz.

Toptan ısıtıcı almak, özellikle maliyetleri düşürmesiyle size avantaj sağlayacaktır. İlk alımın yanı sıra UFO ısıtıcılar sayesinde enerji tasarrufu yaparak, uzun vadede kazanmaya da devam edersiniz. Siz de toptan ısıtıcı satışı için hemen bizimle iletişime geçerek, size özel avantajlı fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra UFO toptan ısıtıcı bayili için de bizimle iletişime geçerek, tüm detayları öğrenebilir ve UFO ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.