Toptan Isıtıcı Satışı ve Bayiliği için Fiyat Teklifi Alın

Infrared sektörüne liderlik eden yüksek kalite ve performansa sahip ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve toptan fiyat sunalım.toptan-bayi.jpeg (100 KB)
İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız

UFO Isıtıcı – Isıtma ve Soğutma Sistemleri Hakkında

UFO markası ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe ticari faaliyetine yaklaşık 30 yıl önce İstanbul’da başlamıştır. Marka kendi tasarım ve üretimi helezonik sargılı ısıtıcı elemanlar ile “orta dalga IR” ısıtıcı ile ismini dünyaya duyurmuştur. 2019 yılına gelindiğinde yeni yönetimle ve yeni organizasyonla birlikte vizyon, misyon, hedef değişikliği yapmıştır.

Ürünün ekonomik ve çevreci bir ısıtma olması nedeni ile faaliyet gösterdiği 14 ülkede büyük ilgi ve beğeni ile karşılanmış ve bunun sonucunda UFO ısıtıcı, vantilatör ve hava temizleyici konularında sektöründe standartlar belirleyen marka olmuştur.

UFO Yetkili Satıcı ve UFO Bayileri

Türkiye’nin her yerinde yer alan UFO Yetkili Satıcı ve UFO Bayileri aracılığıyla satışlarını sürdürmüştür. Ayrıca e ticaret kanalları ve pazaryerlerinde yer alan UFO mağazalarında dijital satışlarını devam ettirmektedir.

Dünyamızda azalan enerji kaynaklarına karşın artan enerji ihtiyacı ve nüfus artışı kaynaklarımızın doğru ve verimli kullanılmasını, bunun yanında çevreye verilen zararın aza indirilmesinin önemini git gide daha fazla artırmaktadır. UFO olarak biz yenilebilir enerji kaynaklarından elde edilebilen ve atığı olmayan tek enerji türü olan elektrikli ısıtıcılar üreterek bu problemlerin en aza indirilmesi için çalışıyoruz.

Orta Dalga IR ısıtıcılar çalışma prensipleri gereği ortam havasından önce ışığının düştüğü nesneleri ısıtırlar Bu nedenle klasik (konvansiyonel) ısıtma sistemlerine kıyasla ısı ve enerji kayıpları en alt düzeydedir. Bu avantajları ile UFO ısıtıcılar geleneksel ısıtma sistemlere kıyasla %80’e varan oranlarda daha verimli olabilmektedir.

UFO Elektrikli Isıtma Sistemleri

Elektrikli ısıtma sistemleri ile sektör lideri haline gelen UFO, ısıtıcılar ile birlikte soğutucular, hava temizleyiciler ürün gruplarında da pazara yön veren ürünler geliştirmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde yer alan UFO satış noktalarından, yetkili bayilerden ve online platformlardan orijinal UFO satın alabilirsiniz. Ayrıca UFO üretimini yetkili servisleri ile garanti altına almaktadır.

UFO Kalite Standartları

AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları esnasında UFO ürünlerinin standartları belirlenirken insan sağlığı, yaşam güvenliği ve bütçe dostu bir üretim ihtiyacından yola çıkılmaktadır. UFO ısıtıcıları benzerlerine oranla 17 kat daha kaliteli bir filament tercih eder. Bu fark UFO’nun tıpta da tedavi amaçlı kullanılan sağlığa yararlı ışık üretmesini sağlar. Oldukça maliyetli olan bu sistem birçok benzer üründe tercih edilmez.

UFO ışığı daha az enerji tükettiğinden ekstra tasarruflu, yaşam için kazalara karşı ekstra güvenlidir. Dolayısıyla UFO’nun 17 kat daha kaliteli filamenti UFO ürünlerine neden güvenmeniz gerektiğini anlatan en iyi açıklama olacaktır.

UFO ürünleri müşterisinin güvenini kazanmış, yıllarca en ufak bozulma belirtisi bile göstermeden dayanıklı bir ev dostu ürün haline gelmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.