Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

UFO Sulu Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

Sulu vantilatör oldukça popüler bir soğutma seçeneğidir. Ancak popüler olması hakkında yanlış düşüncelerin oluşmasının önüne geçmemiştir. Nem dengesini düzenlemek ve soğutmak amacıyla soğuk buhar kullanan bu ürünün, cilt üzerinde ıslak bir his bıraktığı düşünülmektedir. Ancak mekanizması aslında çok farklı şekilde çalışır. Teknik olarak çevreyi ıslatmaz. Etrafa yaydığı hava akımlarının içine entegre ettiği küçük su damlacıkları sayesinde soğutma işlemini gerçekleştirir. Hava soğutulduktan sonra damlacıklar buharlaşır. Su damlacıklarının boyutu, havayı soğutacak kadar büyük, nem hissi yaratmayacak kadar küçüktür.

UFO Sulu Vantilatör Modelleri

Havadaki nemi dengeleyen ve toz gibi zararlı partikülleri düzenli hava akımları yaratarak dağıtan bu ürünler, sağlık açısından da büyük yararlar sunmaktadır.

Sulu vantilatörler kullanım alanları açısında oldukça geniş bir yelpaze sundukları için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Belirli bir alanı serin tutmak için mükemmel bir seçenektir. Bu vantilatörler belirli bir akım yaratmanın yanında soğuk buharda dağıtmaktadır. Bu özellikleri çoğu soğutma sisteminden daha popüler bir seçenek olmalarını sağlamaktadır.  

Çoğu soğutma sistemi, önemli miktarlarda soğutma sağlamak için kapalı bir alan gerektirmektedir. Açık yaşam alanlarını serin tutmak her zaman zorlu bir görev olmuştur. Sulu vantilatör modelleri bu soruna bir çözüm niteliğindedir. Diğer soğutma sistemlerinden farklı bir şekilde çalışmaktadırlar. Yaydıkları hava akımı ve soğuk buhar sayesinde dış mekanlarda da etkilidirler. Her türlü iç mekânda kullanılan bu ürünler, kafelerin veya restoranların açık alanlarında, evinizin terasında, kısacası her türlü açık havada da istenilen etkiyi yaratacaktır.

2 yıl garanti imkânı sunulan bu ürünler, uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır.

UFO Sulu Vantilatör Teknik Özellikleri

Ufo modelleri arasında 65 W vantilatör gücüne, 35 W nemlendirici gücüne ve 100 W toplam güce sahip ürünler bulunmaktadır. Bu güçlü iç mekanizmanın aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti de mevcuttur.

Bu ürünler, farklı seviyelerdeki hava akımları için isteğe göre ayarlanabilmektedir.  Soğuk buharlı iyonizerli Ufo vantilatör modelleri, uzaktan kumanda özelliği ile konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Yüksek sesli bir motor, içinde bulunduğunuz ortamın huzurunu gerçekten bozabilen faktörlerden birisidir. Ufo müşteri memnuniyeti ve konforuna verdiği önemle bu sorunun önüne geçmiştir. Yüksek kalitede iç mekanizmaya sahip olan sulu vantilatör modellerinin tasarımı sırasında ses seviyesini minimum düzeylerde tutmaya da özen gösterilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.