UFO ATK-10 Kule Tipi Sulu Soğutucu

Ürün Kodu : 153.04.001.003/00
0 Yorum
0,00 TL

Tüm kartlara peşin fiyatına 3 taksit , Ziraat Kart sahiplerine özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • Hızlı Mesaj
 • UFO ATK-10 Kule Tipi Sulu Soğutucu

  UFO ATK-10 Kule Tipi Sulu Soğutucu, ofis ve ev gibi iç mekanların soğutulması için tasarlanmış işlevsel bir cihazdır. Sıcak yaz günlerinde etkili bir serinlik sunan cihaz aynı zamanda havayı temizler. Yuvarlak hatlı ve kule şeklinde tasarımı ile dikkat çeken ürün, taşınabilir özellikte olup farklı alanlarda kullanıma uygundur. Hava soğutma prensibi ile çalışan, yüksek fan performansı ile ön plana çıkan sulu soğutucu sayesinde serinliğin ve temiz havanın keyfini yaşayabilirsiniz. Geniş alanları soğutmaya yardımcı olan 60° salınım değeri ile benzerlerinden ayrılan cihaz serin havayı odanın her yerin eşit şekilde dağıtır. Sulu soğutma özelliğiyle havayı nemlendirir. Geniş su haznesi sayesinde uzun süreli sağlıklı serinlik sunar. Özellikle astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlığı olanlar için idealdir.

  UFO ATK-10 Öne Çıkan Özellikler

  Etkili Serinlik

  45 W güce sahip olan UFO ATK-10 kule tipi soğutucu, geniş hava akışı kapasitesine sahip olup iç mekanlarda etkili serinlikle tanışmanızı sağlar. Temiz hava salınımı yapan cihazı, geniş alanlarda serinletme için kullanabilirsiniz. Yaz günlerinde serinlemek için vazgeçilmeziniz olacak kule tipi soğutucu ile serinlerken aynı zamanda temiz hava solumanın keyfini yaşarsınız.

  Doğal Soğutma

  Su haznesinde bulunan suyu etkili bir şekilde soğutarak doğal serinlik sunan cihaz, suyun arındırıcı gücünden yararlanır. Haznede bulunan suyun buharlaşması ve ortama serin hava olarak püskürtülmesi prensibi ile çalışan UFO ATK-10 sayesinde yaşam alanlarınızı sağlıklı şekilde serinletebilirsiniz. Doğal soğutma özellikli cihaz aynı zamanda sahip olduğu filtre sayesinde toz ve partikülleri tutarak ortama temiz hava akışı sağlar. Suyun hızlı ısı alması ve kolay buharlaşması özelliğinden faydalanan sulu soğutucu, ortamın havasını hızla serinletir. UFO ATK-10 ortamdaki sıcak havayı çeker, suyun buharlaşma etkisinden yararlanarak kısa sürede soğutur.

  Geniş Su Haznesi

  UFO kule tipi soğutucu büyük su haznesi sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Cihazın 4500 ml kapasiteli su haznesi benzerlerine göre oldukça geniştir. Su haznesi büyük olduğu için uzun saatler serinletme için uygundur. İyon teknolojisi barındıran cihaz bulunduğu ortama düzenli temiz ve ferah hava akışı sağlar. Ortamın nem dengesini korur. Bu özellikler UFO kule tipi sulu soğutucuyu solunum yolu hastaları için uygun hâle getirir.

  Güçlü Salınım

  UFO ATK-10 kule tipi sulu soğutucu, 60° salınım fonksiyonu sayesinde temiz ve serin havayı odanın her yerine eşit şekilde dağıtır. Benzerlerine göre daha geniş alanlarda serinletme sağlar.

  Otomatik Kapanma

  7 saat zamanlayıcı özelliğine sahip kule tipi sulu soğutucunuzu, istediğiniz aralıklarla çalıştırabilirsiniz. Soğutucunuzu belirlediğiniz süre sonunda otomatik olarak kapanacak şekilde programlayabilirsiniz. Böylece enerji tasarrufu da yaparak cihazınızın verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Sessiz Çalışma

  61 dBA gürültü seviyesi ile çalışan UFO ATK 10'u ofis ortamında ve evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz cihazı, 3 hız kademesinde çalıştırabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve pratik olan cihaz, düşük ses seviyesi sayesinde günlük yaşamınızı olumsuz etkilemez.

  Bebek Modu

  UFO kule tipi sulu soğutucu bebek, uyku ve normal olmak üzere 3 modda çalışabilir. Bebek modu, nazik hava akışı sağlayarak bebeğinizin sağlığını korur. Uyku modu sayesinde uyku konforunuzu bozmadan serinlemenizi sağlar. Normal mod, günlük kullanım için idealdir. Siz de hem temiz hava akışı sağlayan hem de etkili serinlik sunan UFO ATK-10'u tercih ederek yaz aylarını daha keyifli ve sağlıklı geçirebilirsiniz.

  ATK-10 Teknik Özellikler

  Çalışma Gerilimi

  220-240V

  Salınım

  60°

  Güç

  45W

  Zamanlayıcı

  7 saat

  Frekans

  50/60 Hz

  Su Eksiltme Uyarısı

  Var

  Hava Akışı

  5.86 m³/dak

  İyon

  Var

  Gürültü (ort.)

  61dBA

  Koku Özelliği

  Var

  Hız Kademesi

  3

  Uzaktan Kumanda

  Var

  Su Hazne Hacmi

  4500 ml (maks.)

  Mod

  3 farklı mod (bebek, uyku, normal)

  Net Ağırlık

  -

  Ürün Ölçüsü

  310x310x1027

  Garanti Süresi

  2 yıl

 • Tüm kartlara peşin fiyatına 3 taksit , Ziraat Kart sahiplerine özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.