UFO Buharlı Vantilatörleri ile Yazın Keyfini Çıkarın!

28 Mayıs 2021
UFO Buharlı Vantilatörleri ile Yazın Keyfini Çıkarın!

UFO Buharlı Vantilatörleri ile Yazın Keyfini Çıkarın!

Soğuk buharlı vantilatörler, yazın sıcak havanın boğucu etkisinden kurtulmanız için yardımınıza koşuyor. Vantilatörün geniş salınımlı serinletmesi ile birlikte; haznesine yerleştirilen su ile oluşacak soğuk buhar, serinleme keyfinize ekstra bir ayrıcalık katıyor.

Evinizde, iş yerinizde ya da bulunduğunuz herhangi bir mekânda rahatlıkla vakit geçirmenizi sağlayacak buharlı vantilatörler UFO kalitesi ile yaşamınızı serinletmeye geldi.

Ev, ofis, yeme içme mekanları gibi pek çok alanda değerlendirilen bu tip vantilatörler, kullanılacağı alana göre farklılık göstermektedir. İster portatif ister duvar tipi soğuk buharlı vantilatörleri kendi yaşam alanıza uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Buharlı Vantilatörleri Neden Tercih Etmelisiniz?

Yazın yoğun ve boğucu sıcaklığı çoğu kişiyi rahatsız eder. Soğuk vantilatörler, sıcak havaların insanlar üzerinde yarattığı etkiden kurtulmasını sağlayarak, yaz aylarını ferah bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Yaz aylarında kullanılan vantilatörler;

 • Özellikle sıcak havalarda tercih edilmektedir.
 • Kafe, restoran, mağaza gibi işletmelerde tercih edilen, bütçenizi koruyan, daha maliyetsiz ürünlerdir.
 • Havayı sirküle eder.
 • Soğuk buharın havayı temizlemesi sayesinde; oksijen seviyesi yüksek, daha ferah bir ortamda yaşamın keyfine varırsınız.
 • Bu tip vantilatörler sisteme aktarılan suyu temizlediği için toz, kir, kötü hava gibi etkenler ile karşılaşmanızı engeller.
 • Hijyeniktir.
 • Bulunduğu alan sıcaklığını düşürerek, temiz bir hava solumanızı sağlar.
 • Sıcak havaların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan buharlı vantilatörler ortamda yer alan tozları bastırarak, temiz bir mekanda bulunmanızı sağlar.
 • Sıcak havalarda yoğunlaşan sivrisinek etkisini en aza indirerek, çevrenizi haşerelerden temizler.
 • Kötü kokuları bastırır, vantilatör özelliğine göre güzel kokunun ortama yayılmasını sağlar.
 • Enerji üretimi diğer soğutucu özelliklerine göre daha düşük olduğu için fiyatlar daha uygundur.

UFO vantilatör modellerini inceleyerek yaşam alanıza en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir ürünle sürdüreceğiniz, kaliteli bir yaşam UFO modelleri ile hayatınıza ferahlık katıyor.

Yazın Bunaltıcı Etkisinden Kurtulun!

Yazın veya kışın havanın insanı rahatsız edecek derecede yoğun olması, alternatif yöntemlere başvurmamıza sebep olmuştur. Gün içerisinde motivasyonumuzu düşürecek hava değişimlerinden, vantilatör avantajından faydalanarak kurtulabiliriz. Vantilatör çeşitlerini yazın sıcağından kurtulmak için değerlendirmek, en ideal yöntemlerden biri olacaktır. Duvar tipi, sanayi tipi vantilatör, tavan vantilatörleri, masa üstü, ayaklı vantilatör gibi birçok seçeneğin yer aldığı vantilatörler arasından seçim yaparak, kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. UFO, vantilatör modelleri ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Yazı daha verimli geçirmenizi sağlayacak vantilatör modellerimiz, bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek!  

Yaz aylarının kurtarıcı ürünleri arasında yer alan vantilatörler, birçok özelliği ile hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünler arasında yer alıyor. Bu tip ürünler, yoğun havayı, dengeli bir akım yaratarak dağıtır. Böylece daha sağlıklı bir ortamda yaşamın keyfine varırsınız. Nem dengesini kurarak küf gibi sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Sağlıklı bir iç mekan kalitesine sahip olacağınız birçok detay ile güvenli bir yaza kavuşacaksınız!

Sağlıklı ve Dinlendirici Bir Ortam İçin: UFO Buharlı Vantilatörleri

Nemli havanın etkisinden kurtulmak, sağlıklı bir yaşama kavuşmak için UFO’nun vantilatörlerini inceleyin! Uzun vadede kullanabileceğiniz, kaliteli ürünler sayesinde bunalmayacağınız, dinlendirici bir ortama sahip olacaksınız. Evde, ofiste, dilediğiniz her ortamda değerlendirebileceğiniz vantilatör seçeneklerimiz ile yaz aylarınızı daha ferah geçmesine yardımcı oluyoruz.

UFO vantilatör modelleri farklı seviyelerde ayarlanabilmektedir. Farklı hava akımları sayesinde bulunduğunuz mekanı kendinize göre ayarlayabilme avantajına sahipsiniz. Bulunduğunuz ortamın genişliğine göre ayarlama yapacağınız vantilatör seçenekleri her alanda yaşamınızı kolaylaştıracak! Taşınabilir, portatif boyda üretilen vantilatör modellerini farklı ortamlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hava temizliğini ön plana çıkaran buharlı vantilatör modelleri, estetik tasarımı ile evinizin ya da ofisinizin dekorunu tamamlıyor.

Tercih edildiği mekanda fazla bir alan kaplamayacak olan bu ürünler, negatif iyon özelliği ile hava temizliğini maksimum oranda tutuyor. UFO vantilatörlerinde bulunan salınım başlığı sayesinde soğuk hava dalgaları bölgenin tamamına yayılarak, her alanda ferahlamanızı sağlıyor.  UFO’nun ürettiği soğutma modelleri sayesinde yazın nemli havasından kurtulacaksınız. Yüksek sıcaklığın motivasyonu düşüren etkisi, buharlı vantilatör modelleri ile yok oluyor.

Bulunduğunuz Ortamın Konforunu Artırın!

Konforlu bir yaşam için yaz aylarının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan soğutucu vantilatörler, nem ve sıcaklıktan minimum derecede etkilenmenizi sağlıyor. Soğuk vantilatörün sağladığı ferah hava dalgaları sayesinde rahatça nefes alacaksınız. Yaz aylarının en pratik ürünleri arasında yer alan buharlı vantilatörler, işletmeler için alternatif çözümler sunuyor.

Sıcak havaların yoğun etkisinden kurtulmanın en pratik çözümü UFO’dan geliyor. UFO, negatif iyon özelliğine sahip ürünleri ve diğer vantilatör seçenekleri kötü kokuları hapsederek, hava temizliğini sağlıyor. Sağlıklı bir iç mekâna sahip olmak için değerlendirebileceğiniz vantilatör modellerimiz ve vantilatör fiyatlarımızı web sitemiz üzerinden, detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

UFO vantilatör, bulundukları ortamın hava düzenini iyileştirmek, daha ferah bir ortama sahip olmanız için üretilmektedir. Ağır havanın yarattığı ağır ortamdan kurtulmanız için tüm dengeleri sağlayacaktır. Yaşam dengenizi korumak için tercih etmek isteyeceğiniz vantilatör özellikleri birçok avantaj ile UFO mağazalarını süslüyor.

UFO Vantilatörleri Sesiz Bir Ortam Sunuyor

Yoğun sıcaklık kadar, sesin olduğu bir ortamda motivasyon düşüklüğünü sağlamaktadır. Soğutucu ürünlerden gelen sesler özellikle ofis çalışanlarını büyük derece etkilemektedir. Bu noktada tercih edilen ürünün sesiz olması, hava soğutucularında aranan özellikler arasında yer almaktadır. Çalışma alanları başta olmak üzere diğer bölgelerde de etkili olan yoğun ses akımı büyük sorunlardan biridir. Bundan dolayı tercih edeceğiniz vantilatörün ürün özellikleri dikkat etmeniz gereken etmenler arasında yer almaktadır.

Soğutucu fan modellerinin sesiz olması, vantilatör alıcılarının tercihleri arasında bulunmaktadır. Ses düzeyini en alt seviyeye indiren UFO vantilatör modelleri, sektörün en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Sizi ve çevrenizi rahatsız etmeyecek vantilatör seçeneklerimiz ile bir üründen alabileceğiniz maksimum teknolojiyi sizlerle buluşturuyoruz. Güçlü iç mekanizması sayesinde sesiz bir ortam sunan UFO vantilatörleri uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir.

Duvar Tipi Vantilatörler

UFO vantilatör modelleri arasında duvar tipi seçeneği de bulunuyor. Bulunduğunuz mekanda alanınız darsa ya da daha küçük bir bölgeyi kullanmak istiyorsanız duvar tipi vantilatörleri tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı, 2 yıl garantili olarak kullanabileceğiniz vantilatör modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bu tip vantilatörlerin özellikleri arasında;

 • Uzaktan kontrol,
 • Otomatik kapanma özelliği,
 • Geniş alanda yarattığı serinlik,
 • Ortam sıcaklığına göre farklı hızda çalışma özelliği,
 • Kaliteden ödün vermeyen, güvenli kullanım gibi özellikler bulunmaktadır.

Duvar tipi vantilatörler, sıcak havalarda bozulan nem dengesinin düzenlenmesini sağlayan vantilatör seçenekleri arasında yer almaktadır. Yaşam alanınızda düzenli bir hava akımı oluşturarak, daha rahat nefes almanızı sağlayacaktır.

Soğuk Buharlı Vantilatör

Bulunduğunuz ortamı serinletmek için tercih edebileceğiniz soğuk buharlı vantilatörler, ideal sıcaklığa kavuşmanıza yardımcı oluyor. Birçok alanda kullanabileceğiniz bu vantilatör modelleri iyonizer özelliği ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Açık havada daha ferah vakit geçirmenizi sağlayacak soğuk buharlı vantilatörler, UFO kalitesi ile beğeninize sunuluyor. Vantilatör modellerimize inceleyerek, sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz!

İyonizerli Vantilatör

Negatif iyon özelliğine sahip UFO vantilatörleri hava temizliğini sağlayarak, doğanın ferahlığını yaşam alanınıza taşır. Kurulduğu alanda çok fazla yer kaplamayan bu vantilatör modelleri, estetik bir görünüme sahiptir.

Bulunduğunuz ortamdaki kirli havayı emen kule tipi vantilatör modellerimiz, negatif iyon özelliği ile sağlıklı bir ortama kavuşmanızı sağlıyor.

       Negatif İyonların Özelliği Nedir?

 • Oksijen oranının artmasını yardımcı olur,
 • Havayı; küf, sigara partikülleri, toz ve kokudan arındırır.
 • Ortamdaki negatif enerjiyi alarak, pozitif bir ortamda bulunmanıza yardımcı olur.
 • Negatif iyonlar TV, bilgisayar, telefon gibi teknolojik araçların yaydığı pozitif iyonları eksilterek zararı minimum düzeye indirir.
 • Negatif iyonların etkisi ile havadaki kötü kokular dezenfekte edilerek, tazelik hissine daha kolay ulaşırsınız.

UFO; ısıtıcı, hava temizleyici ve vantilatör alanında sektör lideri olarak hizmet vermektedir. 21 ülkede faaliyet gösteren markamız, çevreye verilen zararı minimum orana indirmeye yönelik çalışmalarına hızla devam etmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.