NEDEN UFO

26 Aralık 2019
NEDEN UFO

UFO  ısıtıcılar, ışıma yoluyla ısıtma yaparlar bu sebepten havayı ısıtmadan  direkt olarak ışığının çarptığı objeleri ısıttıkları için dış ortamda da  bizleri rahatlıkla ısıtırlar.

 Klasik  ısıtıcılar öncelikle havayı ısıtırlar bu sebepten ısınan hava yükselerek       henüz bizi ısıtamadan uçup gideceği için dış ortam şartlarında birinci   tercih olmamalıdırlar.

 UFO  ısıtıcıların filamentleri, enerjiyi insanlara en verimli biçimde ileten  ~2.4 µm orta dalga boyunda ışıma yaparlar ve özel alaşımlı rezistans tellerinden       imal edilirler.

 UFO  ısıtıcıların reflektör yansıma açısı infrared ışınları en uzak hedef   bölgelere, dağıtmadan ve verimli şekilde ulaştıracak biçimde  tasarlanmıştır.

 Açık  alanlarda kullanılan LPG’li cihazların verimliliği uzun dalga ışıma yaptıkları       için oldukça düşüktür bu sebepten ısıyı uzak mesafelere taşıyamazlar ve  koku yaparlar.

 IP34  koruma sınıfına uygun olarak üretilen UFO ısıtıcıların elektriksel   bölümleri yalıtılmıştır. Bu özelliklerinden dolayı dış ortamda güvenli  biçimde kullanılabilirler.

UFO’nun   gövdesi, reflektörü ve iç aksamında kullanılan diğer parçaları, dış       ortamda kullanılabilecek özelliklerde, korozyona karşı yüksek dayanıma  sahip malzemelerden seçilmişlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.