Az Yakan Elektrikli Isıtıcı, Tasarruflu Isıtıcı Modelleri

09 Mart 2022
Az Yakan Elektrikli Isıtıcı, Tasarruflu Isıtıcı Modelleri

Elektrik faturasını az getirecek, az yakan elektrikli ısıtıcı mı arıyorsunuz? Diğer bir deyişle elektrikli soba. Elektrik tasarrufu sağlayan elektrikli ısıtıcıları UFO markasında bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre birçok ısıtıcı modeli yaşam alanlarınızda istediğiniz sıcaklığı size sağlayacak. Özellikle ısıtma sisteminin iyi olmadığı ya da bulunmadığı ortamlarda mutlaka bir elektrikli ısıtıcı tercih etmeniz gerekecektir. Özellikle kış aylarında, soğuk havalarda tasarruflu ısıtıcı modelleri kurtarıcımız olabiliyor. Ama elektrik faturalarının yüksek gelebilme durumuna karşı olarak az yakan elektrikli ısıtıcılar tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Eğer şimdiye kadar yağlı radyatörler gibi farklı ısınma yollarını denediyseniz, tüm bildiklerinizi unutun ve hala tanışmadıysanız konforla bir an önce tanışın.

Elektrikli ısıtıcıları UFO’da farklı model ve boyutlarda bulabilmeniz mümkün. Hem ekonomik, hem bulunduğu ortamı hızlı bir şekilde ısıtan ve az yakan elektrikli ısıtıcı satın almak istiyor ve “Tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi?” diye soruyorsanız UFO elektrikli ısıtıcıları yakından tanıyabilirsiniz.

Az Yakan Isıtıcı Çeşitleri

UFO elektrikli ısıtıcılar farklı tasarımlarda ve farklı W gücü ile karşımıza çıkmaktadır. Duvar tipi ısıtıcılar, kule tipi ısıtıcılar ve ayak ısıtıcılar az yakan elektrikli ısıtıcılar arasındadır.

Duvar Tipi Isıtıcılar

Duvar tipi ısıtıcı modellerinde göze ilk çarpan özellik az yer kaplamasıdır. Şık tasarıma sahip olan ürün ayrıca güzel ısıtıyor. Duvar tipi ısıtıcılar ayarlanabilir ısıtma açısına da sahiptirler. Farklı ısı kademelerinin olması sebebiyle istediğiniz sıcaklıkta ısıtıcıyı kullanabilmeniz mümkün. Duvara monte edildiği için uzaktan kumanda ile kolay bir şekilde kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Isıtıcıyı kullanmak istediğiniz dereceyi LCD ekran üzerinde de görebilecek olmanız büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzun ömürlü ve az yakan bir elektrikli ısıtıcı arıyorsanız UFO duvar tipi ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Dış mekanlarda, iş yerlerinde kullanılabilecek olan duvar tipi UFO ısıtıcıları dilerseniz evinizin balkonunda ya da kış bahçenizde de kullanabilirsiniz. Soğuk kış aylarında kurtarıcınız olacak olan bu model ile ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Duvar tipi ısıtıcılar içerisinde termostatlı infrared ısıtıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Termostatlı ısıtıcı özelliğine sahip ürünler de bulunmaktadır. Bu modeller enerji tasarrufunun daha fazla yapılabileceği modellerden biridir. Termostatlı ısıtıcılar eşyaları doğrudan ısıtabilecek güce sahip olduğundan ev ve iş yerleri için kullanıma da uygundurlar.

Satın alacak olduğunuz duvar tipi ısıtıcıyı ilerleyen zamanlarda duvara ya da tavana monte etmekten vazgeçerseniz eğer, farklı alanlarda değerlendirebilmeniz için ayaklı olarak da kullanabilirsiniz. UFO ısıtıcınıza uygun ayak seçeneklerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kule Tipi Isıtıcılar

Kule tipi UFO ısıtıcılar adından da anlaşıldığı gibi kule gibi ince uzun bir görünümdedir. Isıtıcı özelliğinin yanı sıra, dekoratif bir tasarıma da sahiptir. Diğer UFO ısıtıcı çeşitlerinde de olduğu gibi, kule tipi ısıtıcılar da sağlığa faydalı olan infrared ışık yaymaktadır. En son teknoloji göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Ayakta durabildiği için dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz, bu yüzden çok da kullanışlıdır. Bu tip ısıtıcılarda, güvenli bir kullanım için yüksek gerilim koruması da mevcuttur. Oluşabilecek yangın, elektrik kazası, devrilme gibi durumlara karşı devrilme emniyeti de bulunmaktadır. Kullanacak olduğunuz kule tipi ısıtıcıyı uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Yüksek verim alabileceğiniz ısıtıcı, UFO tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Kullanırken kolaylık sağlayacak olan özelliklerinden birisi de, mesafe algılama sensörüdür. Mesafe algılama sensörü sayesinde, ısıtıcıya gereğinden çok yaklaşıldığı durumda ısıtıcının otomatik olarak kapanmasına yaramaktadır.

Kule tipi ısıtıcılar tasarlanırken mikatronik teknolojiden de yararlanılmıştır. Mikatronik teknoloji, dikey konumda kullanılırken UFO ısıtıcılar için filament ömrünün 3 kat daha fazla olmasını sağlamaktadır.

Kule tipi ısıtıcıları, iş yeri, ev gibi alanlarda kullanabilirsiniz. İsterseniz açık, isterseniz yarı açık alanlarda da tercih edebilirsiniz.  Ayrıca ısı kaybının fazla olduğu yerlerde, yüksek tavanlı yerlerde, havalandırması olan yerlerde de kullanılabilmektedirler.

Ayak Isıtıcı

UFO ayak ısıtıcı ile sıcacık ve konforlu ortamlar oluşturmaya hazır mısınız? Küçük ve portatif tasarımıyla pratik bir kullanım sunmaktadır. UFO fanlı ısıtıcı seçenekleri ile kolaylıkla ısınabilirsiniz. Kademeli ısınma seçeneği sunan bu fanlı model ısıtıcıyı istediğiniz ayarda kullanarak, sıcak hava üflemesini sağlayabilirsiniz.

UFO fanlı ısıtıcı yalnızca sıcak hava oluşturmakla kalmaz, sıcak ortamlarda ya da ekstra serinlemek istediğiniz ortamlarda soğuk hava üflediği için de çok kullanışlı bir üründür. Sıcak ya da serin hava seçiminizi, ısıtıcının üzerinde bulunan kontrol düğmelerinden de yapabilmeniz mümkün. Kısacası bu model ısıtıcının ayrıca vantilatör görevi gördüğünü de söyleyebiliriz.

UFO ayak ısıtıcılar arasındaki bir diğer ürün ise ayak ısıtıcı pedlerdir. Ayak ısıtma özelliğine sahip pedler oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Farklı renk seçenekleri ile kullanmak istediğiniz ortama göre de bir seçim yapabilirsiniz. Ergonomik bir kullanım imkanı sunan ayak ısıtıcılarını, oturur vaziyette kullanabileceğiniz için en rahat açıda konumlandırabilirsiniz. Dilediğiniz ısıda ve ortamın sıcaklığına göre kullanabilmeniz için üç farklı kademede çalıştırabilmeniz mümkün.

Kışın soğuk havalarda oluşabilecek bir takım hastalıkların önüne geçmek için de ayakları sıcak tutmak oldukça önemlidir. UFO ayak ısıtıcı seçenekleri ile damarlardaki kan akışı da hızlandırılabilmektedir.

Soğukta çalışmak zorunda olduğunuz bir ortamdaysanız, ayak ısıtıcı pedler hayat kurtaracak diyebiliriz. Hem bütçe dostu hem de kullanıcı dostu olan ayak ısıtıcılar, ısıtma konusunda oldukça başarılı ürünlerdir. Kısa süre içerisinde dilediğiniz ısıda kullanabilmeniz mümkün.

Kullanım performansının yanı sıra, tasarım olarak da UFO ayak ısıtıcılar enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir. İçerisinde birçok ısı izolasyon katmanı da bulundurmaktadır. Üstelik elektrik kesintisi gibi durumlarda, jeneratörle  de çalışabilirler. Ayak ısıtıcılar üretilirken, en ekonomik şekilde çalışabilecek durumda tasarlanmıştır. Kaliteli materyallerden üretilen bu ayak ısıtıcılar, 24 saat kadar uzun bir süre kullanılabilmektedirler. Daha uzun süre kullanılması durumunda hiçbir parçası zarar görmeyecek şekilde tasarlanmışlardır. Üstelik kullanıma bağlı olarak, üzerine su gibi maddeler temas ettiğinde zarar görmemektedir. Söz konusu sıvı döküldüğünde kuru bir bez yardımı ile ısıtıcınızı kurulayabilirsiniz. Karbon rezistans plakaları, IP44 derecelendirmesi ile uzun soluklu kullanılabilecek, dayanıklı ürünlerdir.

Kullanım yerlerine gelecek olursak saymakla bitmez diyebiliriz. Ev, ofis, depo, şantiye, güvenlik kulübesi gibi birçok alanda tercih edilebilmektedirler. Kısacası ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilmektedirler. Depo ya da güvenlik kulübesi gibi alanlar oldukça soğuk yerlerdir. Kötü hava şartlarından dolayı bu gibi yerlerde çalışmak bazen can sıkıcı olabiliyor. Ama UFO ayak ısıtıcılar sayesinde bu sorundan kurtulmak çok kolay. Hatta oluşan sıcağı severek, rahatınızı bozmak bile istemeyeceksiniz.

Ayak ısıtıcılar az yer kaplaması sebebiyle özellikle küçük alanlar için çok idealdir. Hem az yer kaplasın hem ısıtsın istiyorsanız UFO ayak ısıtıcı tercih ederseniz pişman olmazsınız. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşınabilecek bu ısıtıcılar ile soğuk havayı bir kenara bırakarak, kış mevsiminin keyfini de çıkartabilirsiniz.

Az Yakan Isıtıcı Çeşitlerinde UFO Markası Neden Alınır?

Piyasada UFO ısıtıcıların benzerleri bulunmaktadır. Her ne kadar ilk etapta bakıldığında aynı gibi gözükse de UFO ışığı, piyasadaki diğer taklitlerine göre daha kalitedir, daha pahalıdır. Orijinal UFO ısıtıcıları güvenle kullanabilirsiniz. Oluşabilecek olası elektrik kazalarına ya da yangın durumlarına karşı UFO’yu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. UFO ısıtıcılar devrilme emniyetine sahiptir. Sağlık açısından da güvenle kullanılabilecek UFO’nun filament telleri kalitelidir. Sağlıklı ve temiz bir infrared ışığı üretmektedir.

Az Yakan Isıtıcıların Avantajları

Bazı ortamlarda konvektif  ısınma sistemi kullanılmaktadır. Buradan şunu anlayabiliriz. Kullanılan ısıtıcının çevreyi ısıtabilmesi için önce ortamdaki bütün havayı ısıtması gerekmektedir. Hatta çalıştıktan sonra uzun bir süre zaman geçmesi gerekmektedir ki ortam ısınsın. Bu tarz ısıtıcılarda ısıtıcıdan istenilen verimi almak zorlaşabilir. Hatta ısı kaybı söz konusu olabilir. Ayrıca ortamın pencere boşlukları, tavan gibi kısımlarda enerji kaybı daha da artabilir. Fakat orijinal UFO’lar klasik ısıtıcılardan tamamen farklı çalışmaktadır.

Kullanımda birçok avantaj sağlayan UFO infrared ısıtıcılara sahip olmak istiyorsanız şu detayları da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Sadece ışığı ile birlikte ısıyı ulaştıran UFO ısıtıcı, direkt eşyaların, giysilerin üzerine, hatta vücudumuza ısı yüklemesi yapar. Isınan vücut ve eşyalar, alüminyum gövdeye sahip UFO’nun ısı gücünü de arttıracaktır.

Isısı iyi elektrikli ısıtıcı almak istiyorsanız UFO ile enerjiden ödün vermeyeceğinize emin olabilirsiniz. Üstelik bu enerji verimini hem kapalı ortamda hem de açık alanlardan alabileceksiniz.

UFO Az Yakan Elektrikli Isıtıcıların Kullanım Alanları

Isıtıcı denildiğinde her ne kadar önce kapalı alanları ısıtmak akıllara gelse de, UFO ısıtıcılar ile dış mekanları da ısıtabilirsiniz. Açık alanlarda ısıtma konusu kapalı mekanlara göre daha zor olabiliyor. Durum böyle olunca daha yüksek kalitede ısıtıcılar tercih etmek gerekiyor. UFO hem iç mekan hem dış mekanda kullanılabilecek farklı model ısıtıcılara sahip. Dış mekanlar için kullanılabilen UFO ısıtıcılar, IP34 sertifikasına sahip olan modellerdir. Özellikle açık havanın keyfini sürmek isterseniz UFO ısıtıcılar ile bu mümkün. Hava şartları dışarıda ne kadar zorlu olursa olsun, UFO ısıtıcı yaydığı infrared ışık yaydığı için, rüzgar gibi hava akımlarından etkilenmemektedir. Açık alanlarda kullanım için tavana ya da duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Nereden Satın Alınır?

İhtiyaçlarınızı ve kullanacağınız alanı belirlediyseniz bizimle iletişime geçerek hangi UFO ısıtıcıyı satın alacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ısıtıcı ürünlerimizi inceledikten sonra, dilerseniz istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Sitemizde satın alacağınız tüm UFO ısıtıcı çeşitlerine ait detaylı teknik bilgiler de bulunmaktadır.

UFO ısıtıcıya, sitemiz üzerinde güvenli bir şekilde ödeme işleminizi tamamlayarak sahip olabilirsiniz. Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra özenli bir şekilde siparişiniz hazırlanarak tarafınıza gönderilmektedir. Satış öncesi ya da satış sonrası tüm sorularınız için ister e-posta yoluyla isterseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilir ve tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz.

%100 orijinal UFO ısıtıcı çeşitlerine sitemiz üzerinden, ücretsiz kargo seçeneğiyle sahip olmak için alışverişe başlayabilirsiniz. Piyasaya göre her zaman en uygun fiyat seçenekli az yakan elektrikli ısıtıcılara UFO güvencesiyle sahip olarak, oluşabilecek tüm riskleri aza indirgeyebilir hatta ortadan kaldırabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm UFO ısıtıcı alışverişlerinizde dilerseniz taksitli olarak da kolay ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Birçok banka kartı ile güvenli bir şekilde ödeme işleminizi sadece birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz UFO ısıtıcıya bir an önce sahip olmak için kategoriler arasında dolaşarak, ihtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. En son teknolojiye sahip UFO ısıtıcılarda sitemizde dönemsel kampanyalar da size sunulmaktadır. Böylece almak istediğiniz ürüne en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Sitemizden alacak olduğunuz tüm ürünler garantimiz kapsamındadır. Hala UFO kalitesiyle ve farkıyla tanışmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Şık, dekoratif, ekonomik ve en teknolojik ısıtıcı çeşitleri UFO’dan alınır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.