UFO Vantilatör ve Hava Soğutucu Fiyatları

Evinize, ofisinize, çalışma alanınıza kısacası yaşam alanınıza vantilatör veya hava soğutucu fan almak, zorlu bir görev gibi görünebilir. Birçok seçenek ve göz önünde bulundurulması gereken birçok detay vardır. Sonunda alınan ürünün ortamın gerekliliklerine uymasının yanı sıra istenilen performans hedeflerini de karşılaması gerekir. Bunun için çeşitli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.

Ufo Vantilatör

İlk olarak, diğer kriterlerden herhangi birisi karşılanmadan önce, performans beklentilerinin karşılanması gerekir. Konulan ortam için gerekli hava akımının sağlayan ve eşit dağıtan teknolojiye sahip, sağlam bir iç mekanizması olan bir ürün tercih edilmeli.

Uzaktan kumandalı seçenekleri de bulunan Ufo vantilatör modelleri dengeli bir hava akımı sağlamaktadır. Bu modellerin soğuk buharlı, salınımlı iyonizerli gibi özellikleri de bulunmaktadır. 65 W gücü bulunan Ufo vantilatör, 35 W nemlendirici gücü ve 100 W toplam güç sunulmaktadır. Ayrıca aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti de vardır.

Duvar tipi şeklinde de modeller sunulmaktadır. Eğer Ufo vantilatörü koyacağınız alan darsa veya estetik görünüm açısından duvar monteli bir modelin daha iyi duracağını düşünüyorsanız bu seçenek sizin için ideal olacaktır.

Ufo vantilatör, özellikle sıcak havalarda bozulan nem dengesinin düzenlenmesini sağlar. Yaşam alanınızda düzenli bir hava akımı oluşturarak, nefes alırken daha rahat hissetmenizi garantileyecektir. Bu ürünler, ağırlaşan havanın yaratacağı basık hissi ortadan kaldıracaktır. 

Soğutucu Fan

Ürünün çalışırken oluşturacağı ses, özellikle ofis gibi çalışma alanlarında kullanılacak hava soğutucu fan modelleri için göz önünde bulundurulması gereken bir detaydır. Motor gücünün ve hava akımının artmasıyla sesin rahatsız edici bir düzeye ulaşması, piyasadaki hava soğutucu fanlarda karşılaşılan en büyük sorunlardan birisidir. Sadece çalışma alanlarında değil, kafe ve restoranlarda kullanılan fanlarda da böyle bir sorun, sıkıntı yaratacaktır. Güçlü bir motor sesi, yaşam alanını paylaşan insanları rahatsız edebilir.

Ufo vantilatör modelleri, güçlü iç mekanizmayı minimum ses düzeyiyle birleştirmeyi başarmış son teknoloji harikası ürünlerdir. Bu ürünleri çevrenizdekileri rahatsız etme derdi olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Buharlı uzaktan kumandalı portatif hava soğutucu fanlar, ofis gibi çalışma alanlarında bireysel kullanımlar için tercih edilen ürünler arasındadır.

Vantilatör Fiyatları

Ufo vantilatör, konuldukları ortamın hava akımını iyileştirmek ve aşırı nemi azaltmak gibi birçok fayda sunmaktadır. Bu ürünler, ağırlaşmış havayı, dengeli bir akım yaratarak dağıtır ve havayı daha sağlıklı hale getirir. Özellikle yaz aylarında havanın tozlu ve ağır olduğu zamanlarda bir vantilatör kullanmak sadece size değil, yaşam alanınıza da fayda sağlamaktadır. Nem dengesini sağlayarak küf gibi problemleri önlemektedir. Böylelikle daha sağlıklı bir iç mekân hava kalitesi sağlamakta ve sizi güvende tutmaktadır.

Ufo vantilatör modellerindeki farklı seviyelere ayarlanabilir hava akımları sayesinde, bulunduğunuz ortamın büyüklüğü ve ihtiyacınıza göre gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

43" (yaklaşık 110 cm) boyutunda sunulan portatif Ufo vantilatör modelleri özellikle, sürekli farklı ortamlarda kullanılacaksa taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Hava temizliğini ve ferahlığını sağlamak üzere negatif iyon özelliği sunan bu ürün, estetik bir tasarıma sahiptir. Konulduğu ortamda fazla alan kaplamayan bu hoş görünümlü model, soğutma alanının tamamına erişim sağlayan salınım başlığına da sahiptir.