UFO Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soba Fiyatları

Bir elektrikli ısıtıcı kullanmak, bulunduğunuz ortamın sıcaklığınızı hızlı bir şekilde yükseltmek için popüler olarak tercih edilen yollardan birisidir. Çeşitli ebatlarda ve tarzlarda mevcut olan elektrikli ısıtıcı ve elektrikli soba modelleri, soğuk kış aylarında ekonomik olarak uygun sonuçlar elde edilmesine yardımcı olabilir. Çoğu elektrikli fanlı ısıtıcı, konfor düzeyini arttırmak için otomatik sistemler ve dijital kontroller gibi özelliklere de sahiptir.

Elektrikli Isıtıcı

Bir elektrikli ısıtıcı alırken dikkat edilmesi gereken ilk ve en önemli şeylerden birisi, kullanılacağı alanın büyüklüğüdür. Bu, ısıtıcının gücü ile belirlenir. Genel olarak, bir elektrikli ısıtıcı, bir metrekarelik alanı ısıtmak için 10 watt ısıtma gücü kullanır. Ancak bu ölçüler her ortam için geçerli olmayan genel sayılardır. Elektrikli ısıtıcının teknolojisine, kullanıldığı ortamın iç dizaynına ve ihtiyaç şekline bağlı olarak bazı taşınabilir elektrikli fanlı ısıtıcılar ideal seçenekler arasında yer alabilir.

Duvar tipi elektrikli ısıtıcılar, dengeli bir ısıtma deneyimini ekonomik şekilde sunmaktadır. Farklı seviyelerde ısıtma seçenekleri sunulan elektrikli sobalarda istediğiniz sıcaklığı elde edebilirsiniz. Güçlü iç mekanizması soğuk havalarda içinizi ısıtacak sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca ısıyı diğer sistemlere göre %82 daha verimli iletmektedir. Kuruluş ve işletme maliyeti ekonomiktir. Yüksek ısıtma gücüne uygun fiyatlarda ulaşma imkânı sağlamaktadır. Duvara, tavana veya alüminyum teleskopik ayağa kolayca monte edilir.

Elektrikli Soba

Elektrikli soba kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı vardır. Sunduğu tüm faydalar, kullanım talimatlarına uygun şekilde çalıştırılmazsa bir anlam ifade etmeyecektir. Çünkü elektrikli soba, kolayca yangın tehlikesine neden olabilir. Bu nedenle, güvenliği sürekli olarak değerlendirmek çok önemlidir. Yangın riskini önemli ölçüde azaltmak için birçok gelişmiş güvenlik özellikleri eklenmektedir. Aşırı ısınma koruması bu özelliklerden birisidir. Güvenli olmayan bir sıcaklığa ulaştığında elektrikli sobayı otomatik olarak kapatan bir sensör bulunur.

Ekonomik olarak ideal seçenekler arasında yer alan elektrikli soba, en sağlıklı ısıtma seçeneklerindendir. Oksijeni tüketmediği için baş ağrısı yapmaz. Ayrıca elektrikli soba rutubeti önleyerek hijyenik bir ortam sağlar.

Işığının ulaştığı yeri anında ısıtan bu teknoloji, havadaki partikülleri yakmaz ve koku yapmaz. Öncelikle ısınması istenilen insanları ve objeleri ısıtır. Infrared ışık ile ısıttığı için rüzgâr ve hava akımından etkilenmeyen elektrikli sobalar, size ısıyı yönlendirme ve kontrol etme imkânı sağlar.

Fanlı Isıtıcı

Elektrikli fanlı ısıtıcı, birçok kullanım alanına sahip bir üründür.1000 ve 2000 watt olmak üzere iki kademeli ısıtma sağlamasının yanı sıra ısıtma yapmadan, sadece üfleyerek vantilatör olarak da kullanılabilir. Aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti de bulunmaktadır.

İlk kademede hava üfleyerek vantilatör olarak çalışan fanlı ısıtıcı, iki kademe ısıtıcı seçeneklere sahiptir. İstenilen şekilde ayarlanabilen bu ürün, toplam üç kademeye sahiptir.

Dış Mekân Isıtıcı

Kapalı alanların ısıtması için çözümler oldukça çeşitli olmasına karşın konu açık alanların ısıtmasına geldiğinde yüksek kalitede elektrikli sobalar bulmak zorlu bir süreç olabilir. Ufo’nun sunduğu sobalar arasında dış mekân ısıtıcı olarak kullanılmaya uygun istenilen güçte seçilebilecek birçok model bulunmaktadır. Böylelikle soğuk havalarda bile açık havanın tadını çıkarmak mümkün hale getirilmiştir.