:: UFO Teknoloji ::  Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > UFO ISITICI > UFO Isıtıcı ile İlgili Teknik Sorular Veya Sorunlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Aldığım UFO sahte çıktı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
UFO-BAYİ_GÜNEŞLİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı UFO-BAYİ_GÜNEŞLİ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Aldığım UFO sahte çıktı
    Gönderim Zamanı: 25-Ocak-2010 Saat 18:34

2009 öncesinde üretilen ufoların flamentlerinde ufo yazmaz

2009 ve sonrasında üretilmiş olan tüm ufo flamentlerinde ufo yazısı mevcuttur.

ayrıca üzülerek belirtmek isterimki flamentinde ufo yazısı olan sahte ufoyada denk geldim,bu üründe en az 8 farlılık dikkatimi çekti

ufo alacaklara tavsiyem sadece yetkili bayilerden ufo almanız

saygılar...

Düzenleyen UFO-BAYİ_GÜNEŞLİ - 25-Ocak-2010 Saat 18:37
Yukarı Dön
nergis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 50
  Alıntı nergis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Aralık-2009 Saat 15:12
Orjinalini yazan: ozgekartal

ben bir, yarim saat once aldim ufomu
aldigim yerde ozellikle sordum orjinal olup olmadigini orjinal oldugunu soylediler garanti belgesi verdiler ve forumda konrol ettigime gore tum barkod, kutu,katalog vs bulunuyor
fakat orjinal olmadigini dusunuyorum sol yan tarafinda ufo yazmiyor
ayrica isi kontrol dugmesi de orjinal gibi degil daha once hic ufo gormedim ama bu kadat cirkin oldugunu sanmiyorum arti
filamentinin uzerinde de ufo yazmiyor
bu durumda ne yapmaliyim eminimki geri almayacaklardir sanirim benim param yandi fakat ufo yetkilileri bu tarz olaylarla ilgileniyorlarmi bilmiyorum sizce polise haber vermelimiyim sonucta ufo markasi uzerinden dolandirilmis oldum

acik adresi bilmiyorum fakat kocamustafapasa da capa ya giderken bir magaza
bende tum kullanicilarin ve muhtemel kullanicilarin dikkatli olmasini temenni ederim

Belirttiğimiz gibi, www.ufotr.com adresimizde ''Yetkili Bayiler'' kısmından size en yakın bayimizden UFO Isıtıcıları güvenle satın alabilirsiniz.
Yukarı Dön
ozgekartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ozgekartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31-Ekim-2009 Saat 21:31
ben bir, yarim saat once aldim ufomu
aldigim yerde ozellikle sordum orjinal olup olmadigini orjinal oldugunu soylediler garanti belgesi verdiler ve forumda konrol ettigime gore tum barkod, kutu,katalog vs bulunuyor
fakat orjinal olmadigini dusunuyorum sol yan tarafinda ufo yazmiyor
ayrica isi kontrol dugmesi de orjinal gibi degil daha once hic ufo gormedim ama bu kadat cirkin oldugunu sanmiyorum arti
filamentinin uzerinde de ufo yazmiyor
bu durumda ne yapmaliyim eminimki geri almayacaklardir sanirim benim param yandi fakat ufo yetkilileri bu tarz olaylarla ilgileniyorlarmi bilmiyorum sizce polise haber vermelimiyim sonucta ufo markasi uzerinden dolandirilmis oldum

acik adresi bilmiyorum fakat kocamustafapasa da capa ya giderken bir magaza
bende tum kullanicilarin ve muhtemel kullanicilarin dikkatli olmasini temenni ederim
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 721
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2009 Saat 12:00
Lütfen alacağınız veya almayı düşündüğünüz ufo ürünlerini sitemizde belirtilen yetkili satıcılardan almanızı önemle rica ediyoruz.
Yukarı Dön
AK3535 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı AK3535 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Ocak-2009 Saat 01:42
1 sene önce aldığım UFO sahte çıktı...
Arkadaşlar sizde alırken dikkat edin...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz