Mobil Uygulama ile Uzaktan Kontrol: UFO Erciyus

25 Aralık 2023
Mobil Uygulama ile Uzaktan Kontrol: UFO Erciyus

Aklınız Evde Kalmasın!

Ailemizin yeni üyesi akıllı UFO Erciyus ile tanışın. UFO Erciyus kule tipi ısıtıcıya akıllı cihazınızdan bağlanarak komut verebilir, siz yanında değilken kontrol edilebilir, programlanabilir ve açıp kapatabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcıların son model teknolojisini taşıyan UFO Erciyus konforunuz için tasarlandı. Isıtıcının IOS ve Android cihazlarda çalışan uygulaması sayesinde zamanlama ve kapanma komutları vererek enerjinizi akıllı yönetin.

Cihazın üzerinde bulunan kontrol alanı sayesinde wifi ve bluetooth bağlantıları ile telefon veya tabletinizdeki uygulamaya bağlanmak çok kolay. Herhangi bir bağlantı kesilmesi durumunda uzaktan kumanda ile veya cihazın üzerindeki panelden sıcaklığınızı kontrol etmeye devam edebilirsiniz.

  

Zamanlama ve Otomatik Kapanma Sayesinde Enerji Tasarrufu

 UFO ısıtıcılarındaki 17 kat daha güçlü filamentler sayesinde alınan tüm enerji verimli kullanılır. UFO, kule tipi ısıtıcı teknolojisini bir adım ileriye taşıyarak mobil cihaz üzerinden kontrol özelliği geliştirdi. Haftanın belirli gün ve saatlerinde çalışma seçeneği, yanında değilken açık olup olmadığını kontrol etme rahatlığı ve devrilme emniyeti sayesinde ekstra güvenlik teknolojisi ile UFO Erciyus Smart 2300W kule tipi ısıtıcı, ailenizin yeni üyesi olmak için tasarlandı.

 Toplam 6 kullanıcı oluşturulabilen ev yönetim sistemi sayesinde elektrikli ısıtıcılarınızı tek bir arayüzden kontrol edebilirsiniz.

  

Lansmana Özel Fiyat UFO Erciyus Kampanyası

Akıllı UFO ısıtıcı kısa bir süreliğine lansman özel fiyatından sınırlı sayıda, piyasaya sürülmüştür. Hemen UFO bayilerinden ve online mağazamızdan alışveriş yapabilir UFO’nun ayrıcalıklı dünyasına siz de katılabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.