UFO Işıkla Isıtma Nedir?

07 Aralık 2020
UFO Işıkla Isıtma Nedir?

UFO ışığı infrared (kızılötesi) ışık ile ısıtma sağlayan, elektrikli ısıtıcıdır. Infrerad ısıtıcının yaratıcısı olan orijinal UFO ısıtıcı, doğru infrared dalgaları üreten filament özelliği ile sağlığa faydalı ve güvenlidir. Orijinal UFO'larda kullanılan filament teli, benzerlerinden 17 kat daha kaliteli malzeme ile üretilmekte olduğundan, bu ışık tıpta kullanılan tedavi edici ışıktır, sağlığıklıdır, zinde tutar, güvenli olması sebebiyle olası kazalardan uzak tutar. 

Orijinal UFO ışığı güneş gibi ısıtır. Işığın ulaştığı objeleri doğrudan ısıttığı için, ısıtma esnasında havayı aracı olarak kullanmaz. Bu sebeple Isıyı diğer sistemlere göre % 82 daha verimli iletir. Işığının ulaştığı yeri anında ısıtır. Sağlıklı, verimli ve ekonomiktir.

Orijinal UFO ısıtıcılar ortamdaki oksijeni tüketmediği için baş ağrısı yapmaz. Havadaki partikülleri yakmaz,koku yapmaz. Rutubeti önler,hijyenik bir ortam sağlar. Kuruluş ve işletme maliyeti ekonomiktir

UFO ısıtıcıları ister duvara, ister tavana isterseniz de alüminyum teleskopik ayağa kolay montaj edebilirsiniz. Isıtıcının bakış yönü doğru konumlandırılmalıdır. Hava kaybının yüksek olduğu pencere, kapı kenarı gibi yerlere monte edilmemelidir. 

UFO ile ışık 27 saniye gibi çok kısa bir sürede ısıyı iletir. Öncelikle ısınması istenilen insanları ve objeleri ısıtır. Derinlemesine ve homojen ısı aktarımı sağlar. nfrared ışık ile ısıttığı için rüzgar ve hava akımından etkilenmez. Kullanan kişilere ısıyı yönlendirme ve kontrol etme imkanı sağlar

Orijinal UFO ısıtıcıların odun,kömür,petrol,tüpgaz,doğalgaz v.s. gibi yakıtlarla çalışan ısınma sistemlerindeki gibi yanma ve zehirlenme riski yoktur. İnfrared dalgaları sayesinde mikroorganizmaların ve bakterilerin çoğalmasını önleyerek hijyeniklik sağlar. Sağlık ve zindelik verir.

Ev kazalarında büyük bir oranla her geçen gün kontrole daha fazla ihtiyaç duyan elektrikli ısıtıcı kazalarında, ısıtıcının kalitesiz olması, fiş, kablo ve iç tesisatının kalitesiz malzemeden üretilmiş olması gibi riskler önemlidir. Orijinal UFOlarda hayatınız, sağlığınız ve güvenliğiniz oldukça önemlidir. Bu sebeple malzeme kalitesinden ödün verilmemektedir. 

Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.