UFO UTS Ayarlanabilir Teleskopik Prizli Stand

Ürün Kodu : 666-00-550-7005-0000/03
0 Yorum
1.280,00 TL
Kargo Bedava!
Alışveriş Listeme Ekle
ufo-ekonomik
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • Hızlı Mesaj
 • UFO UTS Ayarlanabilir Teleskopik Prizli Stand

  UFO ısıtıcılarını kolaylıkla monte edebileceğiniz, birinci sınıf kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen teleskopik standdır. Yüksekliği ayarlanabilir.

  UFO UTS Öne Çıkan Özellikler

  > Ayarlanabilir Yükseklik

  > Çok Amaçlı Güvenli Kullanım

  > Devrilme Emniyeti

  > Minimum Yükseklik 107 cm

  > Maksimum Yükseklik 200 cm

  > Kablo Boyu 2.37 cm

  UFO’YU DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

  UFO SAĞLIKLIDIR (ZİNDELİK VERİR)

  UFO tıbben faydalı (temiz) infrared ışığı ve ısısı üretir. Tıpta kullanılan UFO ışığının insan sağlığına çeşitli faydaları vardır. Örneğin deri altı kan dolaşımını hızlandırarak kanı temizler, dokuları aktive eder, hücre sistemini yeniler vb.

  UFO EKONOMİKTİR (AZ YAKAR)

  UFO elektrik gücünü sadece faydalı (temiz) infrared ışığına çevirir. Taklit ve benzeri ürünler kısa ve morötesi ışık dalgalarıyla karışık (kirli) infrared ışığı üretir. Bu ışıklar sağlıksızdır. Ayrıca taklitler bu zararlı ışıkları üretmek için fazladan enerji harcar. UFO ekonomik olarak verimlidir. Enerjinin tamamını ısı verimine ve optimum faydalı infrared ışık üretimine harcar.

   

  UFO UZUN ÖMÜRLÜDÜR (BOZULMAZ)

  Elektrikle çalışan ısıtıcılar evlerde büyük riskler oluşturur. UFO ısıtıcıları kaliteli malzemelerden, tecrübe ve AR-GE desteği ile üretilir. Uzun yıllar güvenle kullanılır.

  Ayrıca UFO’nun ısıtma teli taklit ve benzerlerine göre 17 kat daha pahalı ve kalitelidir. Bu sebeple sağlıklı temiz infrared ışığı üretir.

   

  UFO'NUN KLASİK ISITICILARA KARŞI AVANTAJLARI

  Mekânlarda çoğunlukla kullanılan Konvektif ısınma sistemlerinde ısıtıcı, çevreyi ısıtmak için ortamdaki tüm havayı ısıtmak durumundadır. Isıtıcı çalıştıktan sonra 40 dakika havayı ısıtmak ile geçer.

  Bu da performans ve enerji kaybına sebep olur. Yüksek tavanlar, yeterince izole edilmemiş kapı, pencere boşlukları bu kaybı daha da artıracaktır. UFO ısıtıcıların çalışma şekli bunlardan çok farklıdır.

  Işığıyla ısı ulaştıran UFO infrared ısıtıcı, fotonlar aracılığıyla direkt vücudumuza, giysimize, eşyalara yükleme yapar. Isınan bu objeler ile UFO'nun aluminyum gövdesinde oluşan sıcaklık ortamdaki ısı gücünü artıracaktır.

  Bu şekilde daha verimli, ekonomik bir ısıtıcı ile enerjiden, performanstan ödün vermezsiniz. Kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda da UFO ısıtıcılardan yüksek verim elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.