HONEYWELL CL15AE Evaporatif Hava Soğutucu - Uzaktan Kumandalı

Ürün Kodu : 153.02.001.005/13
0 Yorum
5.650,00 TL
Kargo Bedava!

Vade farksız 9 taksit ile bu ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • Hızlı Mesaj
 • TOPLU ALIMLAR İÇİN TIKLAYIN

  HIZLI VE VERİMLİ EVAPORATİF SOĞUTMA

  Honeywell Evaporatif Hava Soğutucuları, eviniz için çevre dostu ve uygun maliyetli bir soğutma seçeneğidir. Bir gölün üzerinden akan bir esinti veya bir şelalenin yakınında hissettiğiniz serinletici serin hava gibi, hava soğutucuları da suyun doğal buharlaşması süreciyle rahat ve serin bir esinti üretir. Honeywell Evaporatif Soğutucuya sıcak hava çekildiğinde, ısıyı emen ve havayı doğal olarak soğutan ve nemlendiren ıslak petek soğutma ortamından süzülür. Güçlü bir fan, soğuk havayı ünitenin önünden çevredeki alana doğru iter. Bu kompresörsüz sistem doğal olarak, verimli ve ucuz bir şekilde soğutur.

  DÜŞÜK NEMDE DAHA İYİ ÇALIŞIR

  Evaporatif Hava Soğutucuları, maksimum bağıl nemin %60 veya daha az olduğu alanlarda daha etkilidir. Sıcak, kuru hava, daha etkili evaporatif soğutma için önemlidir ve nem düşük olduğunda daha yüksek buharlaşma meydana geldiğinden, daha kuru ortamlarda sıcaklık düşüşü daha fazla olacaktır. Evaporatif Hava Soğutucular nem üretir ve bir odadaki nemlendirmeyi artırmak için kullanılabilir. Serin bir esinti sağlamak ve daha kuru bölgelerde bulunan evlerde konforu artırmak için idealdirler.

  HAVA SOĞUTUCU "SADECE BİR FAN" DEĞİLDİR

  Hava soğutucuları, gelen sıcak havayı soğutmak için doğal su buharlaşma sürecini kullanır ve yeni soğutulmuş havayı dışarı atmak için güçlü bir fan kullanır. Sıvı su su buharına dönüştüğünde (buharlaşma yoluyla) kuru havanın sıcaklığı önemli ölçüde düşebilir.

  HAVA SOĞUTUCU KLİMA DEĞİLDİR

  Klimalar, sıcak havayı soğuk havaya dönüştürmek için kimyasal bir soğutma soğutucusu ve enerji tüketen bir kompresör gerektirir. Sıcak hava odanın dışına bırakılmalıdır. Klimaların daha karmaşık bileşimi, kullanım sırasında önemli ölçüde daha fazla elektrik tükettiklerinden satın almalarını da daha pahalı hale getirir.

  Teknik Özellikler

  CL15AE3.PNG (138 KB)

  *Belirtilen tüm özellikler test koşulları altındadır, gerçek performans ortam koşullarına bağlıdır. Özellikler farklı ülkelerde değişiklik gösterebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  **Su Kapasitesi, hava soğutucu su deposu ve su dağıtım sistemi içinde bulunabilecek toplam su hacmidir.

 • Vade farksız 9 taksit ile bu ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.