Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

UFO almak istiyorum

Nereden Yazdırıldığı: :: UFO Teknoloji ::
Kategori: UFO ISITICI
Forum Adı: UFO Isıtıcı ile İlgili Teknik Sorular Veya Sorunlar
Forum Tanımlaması: Teknik Soru ve Sorunların Tartışıldığı Platform
URL: http://www.ufotr.com/forum/forum_posts.asp?TID=1530
Tarih: 23-Temmuz-2014 Saat 00:23
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: UFO almak istiyorum
Mesajı Yazan: mawerick
Konu: UFO almak istiyorum
Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 12:46
Merhabalar;
Ben Aydın ilinde ikamet eden bir devlet memuruyum. Kendime Kipa'dan Kumtel marka 3000 watt'lık infrared ısıtıcı aldım. Bunu almamdaki neden memur olduğum için UFO fiyatı yüksek geldiğinden bende daha ekonomik ürün almak istememdir. Yoksa UFO nun pazarda ki birinciliğini biliyordum. Ancak dediğim gibi ekonomik olarak UFO dan daha ucuz olduğu için ve UFO bana pahalı geldiği için Kumtel markasından aldım.
Ancak şuan Kumtel'den hiç mi hiç memnun değilim ve geri iade edip UFO 3000 watt'lıktan almak istiyorum. Aldığım ürün güya en büyük yerlere göre olmasına rağmen 3000 wattlık bu ürünü salonuma koydum ama yeterince ısıtmıyor. En yüksek ve en son kademede çalıştırmama rağmen ısıtmadığı gibi yaklaşık 1-2 dk. çalışıp 30 saniye kapanıyor bazen kapanma süresi dahada uzuyor. Ancak ortamın sıcaklığında öyle oldukça hissedilen bir sıcaklıkta meydana gelmiyor. 
UFO almamanın yanlışını anlamış olduğumdan dolayı elimdeki Kumtel'i iade edip kendime işin uzmanı olan UFO dan almaya karar verdim.Bu amaçla piyasayı araştırmaya başladım ancak kafam daha beter karıştı. Çünkü UFO ların fiyatı bayiden bayiye göre farklılık gösteriyor ayrıca modelleride birbirinden farklı.
Bu konuda bana şöyle yardımcı olmanızı istirham ediyorum. Kendime 3000 wattlık ve en son kademede bile çalıştırılınca ikide bir kapanıp dinlenme moduna geçmeyen bir UFO modelinden almak istiyorum. Eğer derdimi size aktarabildiysem benim sorunuma çözüm bulup hangi model UFO yu ve nereden almam gerektiğini bana acilen bildirirseniz hem sizin yeni bir müşteriniz olur hemde tüm çevreme reklamınızı yaparak size şükran borcumu ödemiş olurum.

Saygılarımla.

-------------
mawerick

Cevaplar:
Mesajı Yazan: admin
Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 15:51

Sizin söylediğiniz problem termostad ile ilgili bir problem olup UFO Star 3000,Line 3000 veya Classic 3000 cihazlardan bir tanesi sizin için uygundur.Söylediğiniz problemi biz bir çok kere duyduk ama UFO ısıtıcılarda böyle bir problem ile karşılaşmanız söz konusu değil bundan emin olabilirsiniz.Ayrıca sitemizin bayi listesinden size en yakın bayileri bulup kontağa geçebilirsiniz ve sitemizde yer alan hatta forumdada yer alan fiyat listesinden( bayi satış listesi) faydalanabilirsiniz.

Bayi listasi : http://www.ufotr.com/bayiler.aspx

Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 16:02
UFO Line 3000'liğin 2 modeli varmış dedi bayiniz. Biri kumandalı diğeri manuel. Sizin önereceğiniz hangisi acaba? Benim istediğim ısıtma süresini benim ayarlayabileceğim yani ben durdurmayana kadar çalışabilecek modeli demek istiyorum. Böyle bir ürününüz varmı?

-------------
mawerick

Mesajı Yazan: hakan
Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 16:48
sizin söylediğiniz cihaz , UFO Line 3000 cihazıdır.bunu kullanabilirsiniz.

-------------
doğruluk sonsuzluğun güneşidir, nasıl olsa bir gün doğar...

Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 16:58
Dediğiniz bu modeli alırsam şu termostat sorunu olan ikide bir kapanma sorunu yaşamam değilmi?

-------------
mawerick

Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 17:05
forum_posts.asp?TID=722 - Termostatlı Ve Kumandalı UFO Isıtıcı Kullanımı bu bölümden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

-------------

Mesaj Tarihi: 04-Aralık-2007 Saat 19:16
Teşekkürler Hakan bey. Orayı okudum. Ancak sizden öğrenmek istediğim eğer bu iki model arasında kalsaydınız yani termostatlı veya kumandalı line 3000 ürünü arasında kalsaydınız hangisini alırdınız. Kumandalı line 3000 modeli ben kumandasını kapatmayana veya derecesini indirmeyene kadar ısıtmaya ve çalışmaya devam ediyormu acab burasını merak ediyorum.

-------------
mawerick

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 10:22
siz müdahale edene kadar cihaz kapanmaz.belli bir süre sonra kapanmasını isterseniz , uyku moduna almanız yeterli olacaktır belli bir süre açık kaldıktan sonra cihaz kapanır ve bir daha açılmaz.

-------------

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 15:23
Teşekkür ederim. Az önce yetkili bayiye gidip L 3000 aldım.

-------------
mawerick

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 16:13
Hayırlı olsun , iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

-------------

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 16:16
Teşekkürler. Umarım yaşadığım sorunları -sanmıyorum ama- bir daha yaşatmaz UFO bana.
Peki bir sorun olma durumunda örneğin memnun kalmama veya arıza durumunda 15 günlük geri iade veya değişim süresi varmı?

-------------
mawerick

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 17:13
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki,cihazlarımızda herhangi bir arıza olmaz.Arıza olduğunda ise ; cihazdan kaynaklanan bir arızada değişim vardır.yalnız kullanıcı hatalarından dolayı oluşan arızalarda, teknik servise ücret ödeyerek cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.umarım yardımcı olabilmişimdir.

-------------

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 17:27
Merak ettiğim xxxx firmasından aldığım ve arızalı çıkan ilk cihazımı sorgusuz sulasiz geri iade alıp bana yenisini verdiler, hatta istersem para iadesi yapabileceklerini söylediler. Böyle kurumsal bir olay UFO da varmı acaba? Bunu öğrenmek istiyorum?

-------------
mawerick

Mesajı Yazan: baskentlisovaly
Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 21:03

Özür dilerim bellki aynı benzer sorulardan birisi olacak ama soğuk kış günlerinde evde yaşlıda varsa şayet kombi yetersiz kalıyor. Bir kaç gündür ufo ısıtıcılar hakkında bilgi toplamaya çalıştım ama yeteri bir bilgi edinemedim. 26 metre kare salonumda bazende 18 metre odamda kullanmak üzere bir ufo almak istiyorum iki farklı yerde kullanacağım için büyük olan salona göremi almalıyım yada ikisinin arası bir odayı ısıtmaya yetecek bir ufo mu almalıyım.? Birde bazı ürünlerde 2 bazılarında ise 3/4 yıl garanti olmakta bunun sebebi nedir.? Fiyatı önemli değil uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğim bir ufo istiyorum hengi modelini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 22:56
her iki odada  kullanacağınız için size önereceğim cihazlar ; UFO Line 3000 , UFO Classic 2600 , UFO Classic 3000 , UFO UK Line ve UFO UK Classic modellerinden biridir.bunlar arasındaki farkı da sıkça sorulan sorular bölümünde bulunan "Termostatlı Ve Kumandalı UFO Isıtıcı Kullanımı" "UFO Classic,Line ve Star Modellerin Filament Ömrü" "UFO Classic,Line ve Star Modelleri Arasındaki Fark" "UFO Isıtıcı Garanti Süreleri Farklılığı Sebebi" konulardan öğrenebilirsiniz.

-------------

Mesajı Yazan: baskentlisovaly
Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2007 Saat 23:43
Epeyce kafam karıştı.. Söylediğiniz bölümleri inceleyeceğim teşekkür ederim..

Mesaj Tarihi: 06-Aralık-2007 Saat 11:07
sayın mawerick  ; bazı firmaların ürettiği cihazlar hatalı ya da kalitesiz olduğundan dolayı ürettiği cihaz daki  hatayı kabul eder ve bundan dolayı böle bir öneri size sunarlar.Bizim cihazlar ise kaliteli olduğundan, böle bir sorun olmaz,cihazdan doğacak arızlarda ise firmamız cihazınızı değiştirecektir.

-------------

Mesajı Yazan: FİRERESCUE41
Mesaj Tarihi: 09-Aralık-2007 Saat 06:40
tereddütte kalan arkadaşlar için bir önerim var..bu cihazların içinde en kullanışlısı ufo line 3000 dir..(bana göre)

çünkü kumandadan ayarı düşürüp yükseltme olanağınız vardır.yani gerektiğinde en düşük watta kullanabilirsiniz.ben kullanıyorum memnunum eşe dosta tavsiye ediyorum hiç korkmadan.....sizde deneyin mutlaka

-------------
HERKESİN KAÇTIĞI YERE BİZ KOŞARAK GİDERİZ

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2007 Web Wiz - http://www.webwizguide.com