:: UFO Teknoloji ::  Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > UFO ISITICI > UFO Isıtıcı ile İlgili Teknik Sorular Veya Sorunlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yetkili Satıcılar Hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
misir38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı misir38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yetkili Satıcılar Hakkında
    Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2010 Saat 16:45
         Selamlar... Öncelikle UFO  gibi bir ürün ve ürün grublarını tüm insanlığa yararlı bir malzeme,araç-gereç olarak sunduğunuz için sonsuz teşekkür ederim. Yaklaşık 2-2,5 senedir bir ısıtıcı(tabiiki tercihimiz milliyetçi davranalım diye Kumtel ve Ufo arasında karasız kalmıştım kısmet18 ekimeymiş:)) alalım dedik alındı çook Şükür. Fakat Sizin gibi Bir Ufo Ailesine şahsen yakışman durumla karşı karşıya geldim.... :Ç
       Durum şu ki; Ufo almamıza bir sebebde Ufo Çekilişiydi...Mağazalarda ürünlerinizin hepsi aynı, standart fiyatlarda satılması ayrıca sevindirdi.Çekilişten çoğu haberi yok...
Kampanya vardı 15 ekim de sona erdi fakat o bayi arasındaki kampanyaydı. 3-4 saat ucuz Ufo arıyor gibi kampanyadan haberi olan bayi aradım.artık usandım bi mağazadan aldım,dağıtım merkezini aramasını isterim...

Yani yaklaşık 2 hafta önce başlayan kampanyayı bayilerinize iletmeyen departmanı göreve davet etmek isterim....
Yukarı Dön
misir38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı misir38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-Kasım-2010 Saat 18:05
Evet 1 hafta önce şifre,satın alırken söylemiştim, şifre firmadan gelince bana gönderin diye.
En sonunda geldi....:)))
Yukarı Dön
misir38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı misir38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2010 Saat 23:56
Ufo Bodrum Daire kampanyasına başarıyla katılıp katılamadığımızı bildiren herhangi bir SMS ya da E-posta gelmedi...?
Yukarı Dön
Sercan69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı Sercan69 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2011 Saat 00:39
Kampanya değilde teknis servis bölümünde yazdığım flament başlıklı konum boşta duruyor ilgilenen biriside yok şu an ufonun kendi sitesinde insan kaynaklarından henüz bir cevap gelmedi sonra arayacağım telefonla boş vaktimde..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz