:: UFO Teknoloji ::  Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > UFO ISITICI > UFO Isıtıcı ile İlgili Teknik Sorular Veya Sorunlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kumandalı ve termostatlı arasında hala kararsızım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ferrry Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı ferrry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kumandalı ve termostatlı arasında hala kararsızım
    Gönderim Zamanı: 02-Kasım-2009 Saat 22:54
iyi akşamlar izmirdeki kuzey cephesine bakan 24m2 salonuma 2300W ufo almayı düşünüyorum forumdaki tüm bilgileri,tüm hesaplamalrı okudum ama hala tam bi karara ulaşamadım,bende herkes gibi elektrik sarfiyatını düşünüyorum ben bunu akşam işten geldikten sonra akşamları tv izlerken salonda ve yatak odamda kullanmayı planlıyorum ürüne enbaşta vereceğim rakamdan ziyade ödeyeceğim fatura daha önemli benim için hangisi daha ekonomik olur sorum star serisi mi line serisi mi değil, kumandalı mı termostatlımı nolur kesin bi bilgi verinde yarın vereyim şu siparişi:)
ikinci bi sorum ufonun kataloğunu aldım bi yerden bu katalogta ufo uk star serisinin filament ömrünün 9000saat olduğu yazıyor fakat int.te bu bilgiye ulaşamadım star serileri 6000saattir yazıyor hangi bilgi doğrudur?
şimdiden teşekkürler...
Yukarı Dön
ferrry Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı ferrry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-Kasım-2009 Saat 12:44
star serisi uzaktan kumandali aldim her odada kullanabilmek için umarım doğru tercihitir...
Yukarı Dön
nergis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 50
  Alıntı nergis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Aralık-2009 Saat 15:06
Orjinalini yazan: ferrry

iyi akşamlar izmirdeki kuzey cephesine bakan 24m2 salonuma 2300W ufo almayı düşünüyorum forumdaki tüm bilgileri,tüm hesaplamalrı okudum ama hala tam bi karara ulaşamadım,bende herkes gibi elektrik sarfiyatını düşünüyorum ben bunu akşam işten geldikten sonra akşamları tv izlerken salonda ve yatak odamda kullanmayı planlıyorum ürüne enbaşta vereceğim rakamdan ziyade ödeyeceğim fatura daha önemli benim için hangisi daha ekonomik olur sorum star serisi mi line serisi mi değil, kumandalı mı termostatlımı nolur kesin bi bilgi verinde yarın vereyim şu siparişi:)
ikinci bi sorum ufonun kataloğunu aldım bi yerden bu katalogta ufo uk star serisinin filament ömrünün 9000saat olduğu yazıyor fakat int.te bu bilgiye ulaşamadım star serileri 6000saattir yazıyor hangi bilgi doğrudur?
şimdiden teşekkürler...

merhaba, 2300W UFO Isıtıcının elektrik sarfiyatı

Güç değeri   Bir saat boyunca çalışması durumunda enerji maliyeti
1 saat  1 2300 W   0,46 TL
2,3 kW
5 saat 5 11500 W 2,3 TL 
11,5 kW
10 saat 10 23000 W 4,6 TL
23 kW
24 saat 24 55200 W 11,04 TL 
55,2 kW

Star ve Line modellerimizin arasında elektrik sarfiyatı bakımından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Termostatlı modellerde cihaz konfor ısısına bağlı olarak gövde ısısından etkilenerek çalışmaktadır. Kumandalı modellerde kontrol tamamen kullanıcıya aittir. Hangi zaman aralıklarında cihazınıcın çalışmasını istiyorsanız kumandasından zaman ayarlaması yapabiliyorsunuz.
UFO Isıtıcı ürünlerinin filament ömürleri; Star modellerin 6000 saat, Line modellerin 9000 saat, UK Star ve UK Line modellerin 12000 saat 'tir.
Yukarı Dön
yuanyiw Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı yuanyiw Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Kasım-2010 Saat 11:19

Choosing a bridesmaid is an important thing.Unless you can afford to have everyone one you know, or you only have one friend, this decision can be one of the hradest to make.
prom dresses
 If you’prom dresses ve been to University you probably have a huge crowd of friends and choosing one that is going to be your right hand lady for the day, without upsetting everyone else is hard.
wedding dresses
I’wedding dresses d been bridemais 5 times by the time it was my turn to get married and the normal thing to do would have been to return the favour, but I didn;t really want that many.
wedding gowns
So,wedding gowns  I stuck to my guns - chose the friend that I’d known the longest and had more or less grown up with and then had little ones.
wedding dresses
I asked those that felt they’wedding dresses d been left out to be involved in other ways…one helped me to organise my Hen party as my bridesmaid lived away and didn’t really know any of my local friends.
 Another did a reading in the church ceremony for me and others just made sure I had a cracking day!

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz