:: UFO Teknoloji ::  Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > UFO VANTİLATÖR > UFO Vantilatör ile İlgili Teknik Sorular Veya Sorunlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

negatif iyon

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
economist Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı economist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: negatif iyon
    Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-2008 Saat 20:11
benim merak ettiğim ne kadar negatif iyon verdiği ürünün. çeşitli araştırmalar yaptım. ama ufonun nekadar negatif iyon yaydığını göremedim. bu konuda bilgi istiyorum teşekkürederim
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 721
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Temmuz-2008 Saat 19:46

Lütfen Linke bakın

http://www.ufotr.com/forum/forum_posts.asp?TID=2452 

Düzenleyen admin - 30-Temmuz-2008 Saat 19:48
Yukarı Dön
adam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı adam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-Haziran-2010 Saat 23:35
merhaba atsfı-01 buhar ile serinleten vantilatörümün iyon salıp salmadığı anlaşılırmı veya sadece iyon özelliği çalışabilirmi yada hangi modda iyon salınımı yapar
cevap verenlere teşekkür ederim vantilatörümü montaj yapalı 20 dk oldu şu an ki izlenim çok iyi cevaplarınızlada mutlu olmayı temenni ederim sorularımla başınızı ağrıtabilirim şimdiden teşekkürler

Yukarı Dön
UFO MERKEZ SERVİS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 35
  Alıntı UFO MERKEZ SERVİS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Haziran-2010 Saat 09:45
İyon gözle görülememektedir. İyonun tespit edilebilmesi için özel bir ölçüm aleti kullanılmaktadır.
Tek başına iyon özelliği çalışabilmektedir.
İyon özelliğini aktif hale getirebilmeniz için gösterge paneli altında yer lan tuşlardan "ıon" yazana basılmalıdır. Aynı görevi gören bir diğer tuşda uzaktan kumanda üzerinde yer almaktadır. "ıon" tuşuna basıldığında ışıklı gösterge panelinin en alt sırasında sağda ikinci yuvarlak içindeki eksi işareti kırmızı olarak yanar. Bu İyon salınım işleminin başladığını belirtmektedir.
UFO Teknik Servis

Yukarı Dön
adam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı adam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-Haziran-2010 Saat 00:46
UFO ATSFI-01 modelinde söylediğiniz düğme yok birde cihazın buhar borusu sabitlenmiyor içerisine elimizle geçiriyoruz bu normalmi pervaneyi yukarı kaldırınca çıkıyor boruyu sabitleyen bir parça kutdan çıkmadı bilgilendirirseniz sevinirim

teşekkürler
Yukarı Dön
UFO MERKEZ SERVİS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 35
  Alıntı UFO MERKEZ SERVİS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Haziran-2010 Saat 08:15

ATSFI-01 buharlı model cihazların buhar özelliğine ek olarak iyonizer özelliği olan ve olmayan şekilde iki türü bulunmaktadır. Eğer sizin ürününüzde ıon düğmesi yok ise iyonizer özelliğide bulunmamaktadır.

Boruyu sabitleyen herhangi bir parça yoktur. Boru sizin belirttiğiniz şekli ile monte edilmektedir. Pervane kafası çok aşırı şekilde havaya kaldırılarak salınım hareketi yapılmadığı durumlarda hortum yerinden çıkmayacaktır. Buhar hortumunun boyunun ölçüsünü bildirmeniz mümkün olursa bu ihtimalide değerlendirebiliriz.
UFO Teknik Servis

Yukarı Dön
mustafa bahadır akyu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı mustafa bahadır akyu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Temmuz-2010 Saat 03:07
öncelikle yardımcı olduğunuz ve satış sonrası takibiniz için teşekkür ederim.
"adam" isimli üyenin sorduğu sorun dün benim de başıma geldi. Ben de bir adet "atsfı-01 buhar ile serinleten vantilatör" satın aldım ankaradaki bir bayinizden (ismini henüz vermek istemiyorum,eğer yanlışlarını düzeltmezlerse açıklayacağım.)  bir çok defa iyonizer özelliğinin olup olmadığını sorduğumda "evet iyonizerlidir" dediler. Fakat ürün şu an karşımda ve ne ana panelde ne de uzaktan kumandada ion diye bir tuş yok. ayrıca ürününü üstündeki panelde ion ile alakalı bir tuş ve bir gösterge de yok. sizin de dediğiniz gibi bana iyon özelliği olmayan bir ürün sattılar. Bu sorunun düzeltilmesi için ne gibi bir yardımda bulunabilirsiniz. yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.
Yukarı Dön
mustafa bahadır akyu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı mustafa bahadır akyu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Temmuz-2010 Saat 01:16
    ilginiz için çok teşekkür ederim. özellikle ankara sitelerdeki iç anadolu bölge distribütörü uğur beye de minnettarım. sorunu bildirir bildirmez bana geri döndüler ve bugün ürünü iyonizerli modeliyle değiştirdiler. satış sonrası takibiniz ve iyi niyetinizden dolayı öncelikle istanbuldaki pazarlama sorumlusu gülay hanım ve ankara bölge distribütörü uğur bey başta olmak üzere ufo markasına teşekkür ederim.saygılarımla
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz